Dorota Gardias zachwyciła fanów w eleganckim garniturze z aksamitnymi zdobieniami. Wygląda bardzo stylowo

Dorota Gardias pojawiła się na wernisażu kalendarza "Kobiety w męskich oczach" Andrzeja Pągowskiego. Postawiła na elegancką kreację w męskim stylu. Prezenterka miała na sobie szykowny garnitur z aksamitnymi zdobieniami. Uwielbiamy też choker, który miała na szyi!

Dorota Gardias w eleganckim garniturze z aksamitnymi zdobieniami

Dorota Gardias była jedną ze znanych osób, które zawitały wczoraj do Arkad Kubickiego w Zamku Królewskim na wernisaż kalendarza "Kobiety w męskich oczach". Na takie kulturalne wydarzenie trzeba ubrać się wyjątkowo i tak właśnie zrobiła prezenterka. Zdecydowała się na elegancję w męskim stylu, co jest dla niej bardzo charakterystyczne, bo często stawia na taki właśnie look. Dorota Gardias założyła ciemny garnitur o klasycznym fasonie, ale z wyróżniającymi go aksamitnymi tasiemkami. Te zdobienia znalazły się zarówno przy klapach żakietu jak i na spodniach w formie lampasów. Te niewielkie elementy dodają garniturowi niezwykłego szyku, a zarazem oryginalności. To świetny komplet na takie specjalne okazje, a do Gardias pasuje idealnie! Ponadto damskie garnitury to jeden z hitów tego sezonu.

 

Stylizacja Doroty Gardias

Gardias potrafi do stroju w męskim stylu dodać nuty kobiecości i zmysłowości. Tutaj osiągnęła to, m.in. zakładając pod marynarkę koszulkę z koronką, z dużym dekoltem. W stylizacji Doroty Gardias nie zabrakło również kobiecych dodatków oraz eleganckich butów. Zwróciliśmy uwagę m.in. na jej stylowy i modny naszyjnik typu choker, który świetnie pasuje do garnituru. Prezenterka zdecydowała się również na złote szpilki marki Deeze, które są kultowym produktem tego brandu. Podobny model, ale na słupku, kosztuje w sklepie internetowym marki 89,99 zł. 

Wernisaż kalendarza "Kobiety w męskich oczach"

Na Instagram Stories Dorota Gardias podzieliła się filmikami z wernisażu kalendarza "Kobiety w męskich oczach". Widzimy na nich niektóre ilustracje Andrzeja Pągowskiego, a także fragment występu Tomasza Organka. Dla prezenterki była to też okazja do spotkania się i zrobienia sobie wspólnego zdjęcia z dziennikarkami Martą Kuligowską i Katarzyną Zdanowicz. Na wydarzeniu nie zabrakło wielu innych znanych osób, m.in. Janusza Gajosa. Aktor był jednym z mężczyzn, którego cytat na temat kobiety pojawił się na kartce z kalendarza. Inni mężczyźni zaproszeni do tego wyjątkowego projektu to m.in. Dawid Podsiadło, Borys Szyc, Paweł Małaszyński.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.