Izabela Janachowska w cekinowej, miętowej marynarce. Model, który przykuwa uwagę

Izabela Janachowska opublikowała na Instagramie zdjęcie z planu swojego programu "Panny młode ponad miarę". Prezenterka zachwyciła fanki swoją marynarką, którą wyróżniają cekiny i miętowy kolor. Iście wiosenny model to strzał w dziesiątkę, jeśli chcemy przykuć uwagę swoją stylizacją! Sprawdźcie!

Izabela Janachowska w cekinowej marynarce

Na Instagramie prezenterki pojawiło się zdjęcie, na którym Izabela Janachowska pozuje w miętowej marynarce. Fani ekspertki ślubnej w komentarzach nie szczędzili jej komplementów dotyczących jej stylizacji.

Jak zawsze się powtórzę: klasa sama w sobie

Prezenterka zdecydowała się na cekinowy model o prostym kroju. Wiązanie w pasie, naszym zdaniem świetnie podkreśla szczupłą sylwetkę gwiazdy. Marynarki o tym fasonie, nawet tak oryginalne, jak ta, którą włożyła Izabela Janachowska są nie tylko eleganckie, ale również pozwolą odebrać jej właścicielkę, jako pewną siebie kobietę. Niestety nie wiadomo, na jaką markę postawiła prezenterka, jednak podobne fasony można znaleźć niemal w każdej sieciówce.

 

Izabela Janachowska w eleganckich marynarkach

Okazuje się, że w ostatnim czasie Izabela Janachowska chętnie wkłada marynarki, a nawet garnitury. Na jej Instagramie pojawiło się kilka zdjęć, gdzie gwiazda pozuje właśnie w tego typu ubraniach. Garnitury są nie tylko wygodne, ale także tworzą bazę niemal całego looku. Do nich wystarczy dobrać już tylko klasyczne szpilki i stylizacja gotowa. Jeśli decydujemy się na wyrazisty kolor naszego ubioru postawmy na stonowany makijaż, który nie odwróci uwagi od tego, co włożyłyśmy. Prezenterka najczęściej decyduje się na rozpuszczone włosy i make-up w odcieniach brązu.

Zobacz wideo

Izabela Janachowska bizneswoman i mama

Izabela Janachowska niedawno została mamą. Jak sama przyznaje, dziecko stało się dla niej priorytetem, jednak nie zrezygnowała z własnych marzeń i realizacji planów zawodowych. Prezenterka każdą wolną chwilę spędza ze swoim synkiem, a w opiece nad nim może liczyć na pomoc swojego męża oraz mamy. Młoda mama to jedna z najpopularniejszych ekspertek ślubnych w naszym kraju. Jakiś czas temu otworzyła swój pierwszy showroom, gdzie przyszłe Panny Młode mogą przymierzyć i kupić jej suknie ślubne, a także się z nią spotkać.

Więcej o:
Copyright © Agora SA