Marcelina Zawadzka zachwyciła fanów białym garniturem! Rękawy to strzał w dziesiątkę!

Niedawno odbyła się konferencja prasowa "Sylwestra z Dwójką 2019", którą jedną z prowadzących będzie Marcelina Zawadzka. Modelka zaprezentowała się w białym garniturze, który zachwycił jej fanów. Naszą uwagę zwróciły wyjątkowe rękawy, które dają spektakularny efekt! Sprawdźcie!

Marcelina Zawadzka w białym garniturze

Prezenterka wzięła udział w prezentacji artystów, którzy wystąpią podczas „Sylwestra z Dwójką 2019”. Marcelina Zawadzka włożyła stworzony specjalnie dla niej biały garnitur, którego krój oraz fason zwrócił uwagę mediów oraz fanów modelki. Gwiazda postawiła na projekt od Violi Piekut, którego charakterystycznym elementem były bufiaste, długie rękawy. Garnitur złożony z długiej marynarki oraz prostych spodni doskonale podkreślił perfekcyjną figurę celebrytki. Żakiet stworzony z ciekawego, nieregularnego materiału doskonale dopełnia, gładkie spodnie w kant. Całość prezentowała się niezwykle stylowo, a dodatkowo biel perfekcyjnie wyeksponowała karnację modelki.

Marcelina Zawadzka – styl

Modelka doskonale wie, w czym prezentuje się najlepiej. Marcelina Zawadzka chętnie sięga nie tylko po eleganckie kombinezony, ale również perfekcyjnie dopasowane garnitury, które podkreślają jej zgrabną sylwetkę. Prezenterka nie stroni jednak od pięknych sukni, gdy pojawia się na czerwonym dywanie. Na co dzień gwiazda uwielbia luźne sportowe looki, a także świetnie odnajduje się w stylu motocyklowym. Jako wieloletnia fanka motoryzacji w jej szafie znajdziemy mnóstwo skórzanych kurtek oraz spodni.

Marcelina Zawadzka pomaga

Fani modelki doskonale wiedzą, że motoryzacja jest jedną z jej ogromnych pasji. Niedawno Marcelina Zawadzka ogłosiła, że już w styczniu planuje wyruszyć, jako pierwsza Polka, w rajdzie Africa Eco Race. Modelka pokona trasę 6000 kilometrów samochodem ciężarowym wioząc piętnaście ton mleka w proszku dla sióstr Urszulanek, które od lat prowadzą ośrodek dla osób niedożywionych w Dakarze. Marcelina Zawadzka startuje już 5 stycznia w Monaco. Całą trasę ma zamiar pokonać do 19 stycznia przekraczając linię mety w Dakarze.

Więcej o: