Kuloty i palazzo - najmodniejsze spodnie na wiosnę 2019

Patrycja Jaworska
25.03.2019 13:30
spodnie kuloty i palazzo / mat. partnera

spodnie kuloty i palazzo / mat. partnera (spodnie kuloty i palazzo / mat. partnera)

W nadchodzącym sezonie warto zwrócić uwagę na spodnie z szerokimi nogawkami. Modele o nazwie kuloty i palazzo to jedne z najsilniejszych wiosennych trendów.

Pomimo ciągle zmieniających się trendów w modzie, niektóre elementy garderoby uwielbiają powracać. Tak również stało się w przypadku spodni o nietypowej nazwie "kuloty", które zdobyły popularność w latach 90., a teraz ponownie możemy je nosić.

Spodnie kuloty

Kuloty to spódnico-spodnie o długości do kolan lub połowy łydek, które na wiosnę mogą być alternatywą dla prostych spodni. Kroje spodni zmieniają się z każdym sezonem, a w nadchodzącym warto postawić na modele z szerokimi nogawkami. Jednak kuloty nie trafią w gust każdej kobiety. Jest to fason, który zdecydowanie skraca optycznie nogi. Ale wystarczy dobrać do nich odpowiednie obuwie, a wasza sylwetka zachowa proporcje.  Kuloty sprawdzą się w stylizacjach tych pań, które chcą zatuszować masywne uda. Warto postawić na ten fason w nadchodzącym sezonie - w końcu to jeden z najsilniejszych wiosennych trendów. 

Sprawdź - kuloty Reserved!

spodnie kulotyspodnie kuloty mat. partnera

Spodnie palazzo

Oprócz kulotów, spośród spodni z szerokimi nogawkami warto zwrócić uwagę na modele o nazwie palazzo. Są to spodnie z długą, szeroką nogawką, wykonane zazwyczaj z cienkiego i delikatnego materiału. Palazzo są idealnym fasonem dla kobiet, które optycznie chcą wydłużyć sylwetkę. Sprawdzą się również w eleganckich zestawach, gdy połączymy je z dopasowaną górą. Jeśli nie wiecie, gdzie ich szukać, polecamy wam sklepy sieciowe. W najnowszych kolekcjach znajdziecie bez trudu spodnie, o których mowa!

spodnie palazzospodnie palazzo mat. partnera

Poniżej znajdziecie więcej modeli spodni

Zobacz wideo

.