Marta Żmuda-Trzebiatowska w garniturze w stylu retro marki Bohoboco. Olśniewająca!

Marta Żmuda-Trzebiatowska była wczoraj jedną z prowadzących podczas gali Teatru Polskiego Radia. Na tę okazję zdecydowała się na nietuzinkową stylizację w stylu retro. Założyła damski garnitur polskiej marki Bohoboco. Wyglądała naprawdę pięknie! Wiemy jaka jest cena garnituru oraz spodni do kompletu.

Marta Żmuda - Trzebiatowska w garniturze Bohoboco

Marta Żmuda-Trzebiatowska to aktorka o nietuzinkowej urodzie i świetnym wyczuciu stylu. Na ostatnio dodanym zdjęciu na Instagramie ubrana jest w stylowy, damski garnitur w stylu retro. W tej stylizacji, aktorka, pełniła wyjątkową rolę. W ostatni poniedziałek była jedną z prowadzących podczas gali Teatru Polskiego Radia. Trzeba przyznać, że kreacja została świetnie dopasowana do okazji, a Marta Żmuda-Trzebiatowska pokazała klasy. Garnitur aktorki jest w stylu lat 80 XX wiek, w brązowym kolorze z poziomym prążkowaniem. Właśnie w tym okresie dość długie marynarki o luźnym kroju były popularne wśród kobiet, które chętnie nosiły ubrania w męskim stylu. Również spodnie garniturowe mają prosty, luźny krój. Garnitur Żmudy-Trzebiatowskiej to model polskiej marki Bohoboco. Można go znaleźć w sklepie internetowym marki. Marynarka kosztuje 1590 zł, a spodnie są w cenie 990 zł. Cały garnitur kosztuje 2580 zł. Oba elementy dostępne są w rozmiarach 34 - 40. Taki garnitur idealny będzie dla kobiet chcących się wyróżnić i lubiące elementy retro w modzie.

Stylizacja Marty Żmudy-Trzebiatowskiej

Pod zdjęciem aktorka dodała kilka hasztagów, a wśród nich można zauważyć: #biancajaggerstyle. Tym samym Marta Żmuda-Trzebiatowska daje wyraz, że jej stylizacja nawiązuje do stylu Bianci Jagger, byłej żony wokalisty The Rolling Stones. Właściwie, ta dawna modelka i aktorka, była ikoną mody lat 70, ale często chodziła również w garniturach. Warto zwrócić uwagę również na dodatki aktorki, które świetnie komponują się z całością. Aktorka zdecydowała się na kolczyki koła w złotym kolorze. To również element stylu retro, a barwa tego szlachetnego metalu świetnie łączy się z brązem garnituru. To kolczyki marki Selfie, które kosztują 399 zł. Żmuda - Trzebiatowska ma również torebkę typu worek, czyli jeden z hitów tego roku.

Marta Żmuda - Trzebiatowska jako prowadząca gali

Marta Żmuda-Trzebiatowska, 2 grudnia 2019 roku prowadziła galę Teatru Polskiego Radia, razem z Grzegorzem Kwietniem. To coroczna uroczystość, podczas której wręcza się nagrody m.in. Wielkiego Splendora, Splendora Splendorów, wyróżnienia za debiuty. Jedną z osób, która dostała Wielkiego Splendora była aktorka Katarzyna Dąbrowska, której Marta Żmuda-Trzebiatowska pogratulowała na Instagramie (w końcu to jej koleżanka z roku ze studiów!). Warto wspomnieć, że również ona dostała nagrodę Teatru Polskiego Radia - w 2015 roku została wyróżniona Nagrodą Arete za debiut aktorski.

Więcej o: