Victoria's Secret w Rossmann! Jakie produkty kupimy o połowę taniej?

Rossmann przygotował nie lada gratkę dla wszystkich miłośniczek słynnej marki Victoria's Secret. Stylowe dodatki można kupić z bardzo atrakcyjnym rabatem.

Dodatki Victoria's Secret w Rossmann

Amerykańska marka cieszy się u nas sporą popularnością, ale do tej pory produkty z logotypem VS można było kupić stacjonarnie wyłącznie w salonach w Warszawie. Jeden mieści się w Złotych Tarasach, drugi w centrum handlowym Arkadia Westfield, natomiast trzeci znajduje się na lotnisku im. Fryderyka Chopina. Oczywiście Victoria's Secret oferowała także wysyłkę online ze swojego internetowego sklepu i była dostępna również na platformie Zalando. Od 16 listopada wybrane produkty marki pojawiły się w ofercie sieci Rossmann.

Victoria's Secret w Rossmannie: jakie są ceny?

Do tymczasowej sprzedaży, która potrwać ma do 30 listopada lub do wyczerpania zapasów, trafiły dodatki i akcesoria Victoria's Secret. W Rossmannie pojawiły się małe plecaki w kolorze czarnym, czerwonym oraz z motywem panterki w cenie 99,99 zł oraz 129,99 zł, torebki na długim pasku za 74,99 zł oraz 99,99 zł, portfele za 49,99 zł oraz 69,99 zł oraz duża kosmetyczka 2w1 za 74,99 zł. Wszystkie produkty Victoria's Secret w Rossmann zostały przecenione o 50-70 proc.! W tym momencie nie są dostępne na stronie internetowej popularnej drogerii, ale warto poszukać ich stacjonarnie. 

Victoria's Secret zmiany 

W ciągu tego roku amerykańska marka przeszła spore zmiany. Przez długie lata Victoria's Secret zatrudniała do swoich kampanii oraz słynnego pokazu z Aniołkami VS, wyłącznie modelki, które nosiły rozmiary mniejsze niż 34. W 2019 roku po raz pierwszy w kampanii pojawiła się Ali Tate-Cutler, modelka plus size, która nosi ubrania w rozmiarze 44, a wcześniej marka nawiazała współpracę z Valentiną Sampaio, transpłciową modelką z Brazylii. Victoria's Secret postanowiła, wzorując się na innych bieliźnianych markach, zrezygnować z retuszu i na Instagramie opublikowała zdjęcie modelki, która ma widoczne na ciele rozstępy. 

Więcej o: