Joanna Koroniewska w welurowej kurtce z Reserved! Ten kolor nas zachwycił!

Aktorka pewnym krokiem wkracza w świat influencerów. Na Instagramie Joanny Koroniewskiej znajdziemy mnóstwo zdjęć stylizacji, którymi zachwyca swoich fanów. Tym razem zdecydowała się na welurową kurtkę w cudownym, różowym kolorze z Reserved!

Joanna Koroniewska w kurtce z Reserved!

Welurowa kurtka z Reserved to prawdziwy hit! Fani aktorki, pod jej ostatnim zdjęciem, zasypali ją komentarzami z pytaniami gdzie mogą ją znaleźć. Niestety produkt nie jest już dostępny w sklepie, jednak podobne modele znajdziemy od 139,99 zł. Prosty krój i kieszenie z dwóch stron tworzą naprawdę wyjątkowy produkt. Materiał, z którego powstała również nie jest przypadkowy. Welur to w ostatnim czasie prawdziwa petarda! Każda fashionistka powinna mieć w swojej szafie ubranie stworzone właśnie z niego! Joanna Koroniewska postawiła na luźną stylizację: wygodne spodnie w kratę oraz biały top, na który założyła produkt z Reserved. W takim stroju możemy udać się nie tylko na zakupy czy na spotkanie ze znajomymi, ale również do kina lub na niezobowiązujące spotkanie.

Joanna Koroniewska w nowej fryzurze

Aktorka w zeszłym tygodniu zdecydowała się na skrócenie swoich długich, blond włosów. Jak sama przyznała w chwili, kiedy wyszła od fryzjera już żałowała swojej decyzji. Joanna Koroniewska stwierdziła, że ułożenie fryzury zajmuje jej obecnie znacznie więcej czasu. Teraz bez użycia prostownicy nie może opuścić domu, ponieważ niektóre kosmyki zaczynają jej się kręcić. Gwiazda, dlatego zdecydowała o ponownym zapuszczaniu włosów.

Zobacz wideo

Joanna Koroniewska o Halloween

Joanna Koroniewska zauważyła, że wielu użytkowników Instagrama stara się narzucić nie tylko jej, ale również innym osobom, swoje zdanie. Aktorka, pod ostatnim zdjęciem, poprosiła swoich fanów o uszanowanie życia drugiego człowieka. Każdy ma prawo do własnego zdania, które aktorka bardzo szanuje. W ostatnim czasie niektórzy obserwatorzy zarzucili Annie i Robertowi Lewandowskim, że jako deklarujący się katolicy, obchodzą Halloween. Negatywnych opinii było tak wiele, że media i inne gwiazdy zainteresowały się całą sytuacją. Joanna Koroniewska na zdjęciu w kurtce z Reserved pozuje z dynią, która może sugerować to, że gwiazda też chętnie obchodzi to święto.

Więcej o: