Izabela Janachowska i jej nowa kolekcja sukien ślubnych!

Tancerka, organizatorka przyjęć, prowadząca programy telewizyjne i do tego projektantka. Wszystkim tym zajmuje się Izabela Janachowska, która mimo narodzin synka nie zwalnia tempa. Niedawno premierę miała jej nowa kolekcja sukien ślubnych, której postanowiliśmy się przyjrzeć.

Izabela Janachowska projektantką

Wybór sukni ślubnej jest jedną z najtrudniejszych decyzji, jaką musi podjąć kobieta przed tym ważnym dniem, jakim jest własny ślub. Izabela Janachowska przez kilka lat pracy pomagała przyszłym pannom młodym w wyborze tej jedynej sukienki, dzięki czemu sama mogła zaprojektować wyjątkową kolekcję. W październiku 2018 roku tancerka przygotowała swoją pierwszą kolekcję sukien ślubnych, którą pokochały jej klientki. Znalazły się w niej projekty idealne dla szczupłych kobiet oraz dla pań o nieco krąglejszych kształtach. Ekspertka od ślubów postanowiła stworzyć kolejną kolekcję.

Izabela Janachowska i jej druga kolekcja sukien ślubnych

W nowej kolekcji sukien ślubnych znajdziemy 14 wyjątkowych kreacji. Inspiracją do ich stworzenia były projekty światowych projektantów z branży ślubnej, a także upodobania klientek, z którymi na co dzień współpracuje Izabela Janachowska. Elegancka syrenka, zjawiskowa księżniczka, litera „A” to najpopularniejsze modele, po które sięgają przyszłe panny młode. W kolekcji znajdziemy suknie z gorsetem, na ramiączkach i z długim rękawem, uszyte z różnego rodzaju tkanin. Ceny sukien ślubnych zaczynają się już od ok. 4.500 zł. Aby przyszłe panny młode czuły się wyjątkowo nie tylko w tym ważnym dla siebie dniu, Izabela Janachowska otworzyła showroom przy ul. Złotej 44, z którego podziwiać można niemal całą panoramę Warszawy.

Izabela Janachowska ekspertką ślubną

Wszystko zaczęło się od jej własnego ślubu z Krzysztofem Jabłońskim w 2014 roku. Podczas przygotowań do tej najważniejszej uroczystości w jej życiu, prezenterka odkryła w sobie pasję, którą do tej pory z powodzeniem realizuje. Prowadzi wiele programów w których pomaga nie tylko w wyborze sukni ślubnej, ale również w organizacji wesela. Dla wielu osób stała się niekwestionowaną ekspertką w dziedzinie ślubów, co zaowocowało nowymi projektami związanymi z tematyką ślubną. Niedawno została po raz pierwszy mamą, a jej synek Christopher jest oczkiem w głowie obojga rodziców.

Więcej o: