Małgorzata Rozenek - Majdan w nowej, modnej fryzurze!

Znakiem rozpoznawczym Małgorzaty Rozenek - Majdan są jej długie, blond włosy. Prezenterka opublikowała właśnie zdjęcie, na którym prezentuje się w zupełnie nowej fryzurze, która zachwyciła obserwatorów gwiazdy!

Małgorzata Rozenek – Majdan postawiła na modnego boba!

„Perfekcyjna Pani Domu” opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie pokazując się fanom w zupełnie nowej fryzurze! Gwiazda zdecydowała się na „ostre cięcie” swoich długich, blond włosów. Małgorzata Rozenek – Majdan postawiła na modnego i praktycznego boba, który idealnie wpisuje się w aktualne trendy. Za nowe uczesanie prezenterki odpowiada Amadeo Wilczewski, znany fryzjer gwiazd.  Zmiana, na którą zdecydowała się gwiazda spodobała się jej fanom, którzy licznie komentowali jej nowe zdjęcie.

Fryzury Małgorzaty Rozenek – Majdan

Jej naturalnym kolorem włosów jest brąz. Podczas związku z Jackiem Rozenkiem, popularnym aktorem, gwiazda postawiła na modne w tamtym czasie blond pasemka. Kolejnym krokiem w zmianie wizerunku prezenterki było przefarbowanie jej włosów w całości na blond, które stały się jej swego rodzaju wizytówką. Małgorzata Rozenek – Majdan nie boi się zmian, co już kilkukrotnie udowadniała! Ciekawe uczesania, zmiana długości włosów czy kolorowe warkoczyki to tylko kilka z fryzur, na jakie zdecydowała się gwiazda. Co ciekawe nowa długość włosów Małgorzaty Rozenek – Majdan jest jedną z najkrótszych, na którą się kiedykolwiek zdecydowała. W październiku zeszłego roku prezenterka również zaprezentowała się w krótszych włosach, jednak wtedy postawiła na long boba, który nie wymagał tak drastycznego cięcia.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek – Majdan i jej styl

Gwiazda bawi się modą i nie przejmuje negatywnymi komentarzami. Wielu obserwatorów Małgorzaty Rozenek – Majdan zarzuca jej nie odpowiednie do wieku stylizacje.  Żona Radosława Majdana może pochwalić się wysportowaną, smukłą sylwetką, którą chętnie podkreśla swoim ubiorem. W jej szafie znajdziemy krótkie spódnice, jeansy, garnitury i wiele sukienek o różnej długości. Prezenterka może pozwolić sobie na stylizacje z najwyższych półek, jednak chętnie sięga także po produkty ze znanych sieciówek. Często stawia na ubrania z H&M lub Zary, które są również ulubionymi sklepami wielu Polek.  Gwiazda w swojej kolekcji ma sporą kolekcję szpilek, po które sięga niemal przy każdej okazji.

Więcej o: