Małgorzata Rozenek - Majdan w jesiennym swetrze H&M

Na Instagramie znajdziemy wiele zdjęć, na których Małgorzata Rozenek-Majdan pokazuje swoje stylizacje. Tym razem celebrytka zdecydowała się na produkty ze znanych sieciówek! Sprawdźcie, co tym razem wybrała prezenterka!

Małgorzata Rozenek - Majdan w swetrze z H&M

Celebrytka wielokrotnie sięgała po produkty z tej znanej sieciówki. Widzieliśmy ją ostatnio w spódnicy oraz bluzce z H&M. Małgorzata Rozenek – Majdan stworzyła swoją jesienną stylizację wybierając żółty sweter z domieszką wełny. Ten produkt dostaniemy za 129,99 zł w sklepie internetowym szwedzkiej sieciówki. Jeśli uznamy, że ten kolor nie jest dla nas odpowiedni - nic straconego! Możemy wybrać z jeszcze czterech innych wariantów kolorystycznych. Dzięki szerokiej rozmiarówce od rozmiaru XS do XL, na sweter H&M mogą sobie pozwolić panie o różnych sylwetkach.

 

Kozaki Renee Małgorzaty Rozenek – Majdan

W najnowszej stylizacji Małgorzata Rozenek – Majdan zdecydowała się na jesienne kolory. Długie kozaki na wysokim, stożkowym obcasie pochodzą z kolekcji Renee i dostępne są w dwóch kolorach: czarnym oraz żółtym. Gwiazda zdecydowała się na żółte kozaki, które idealnie współgrają z swetrem. Buty znajdziemy na stronie sklepu za 169,99 zł, jednak nie zostało już zbyt wielu rozmiarów! Produkt wyprodukowano z ekoskóry, co jest niezwykle istotne dla Małgorzaty Rozenek – Majdan. Dzięki lekkiemu ociepleniu butów od wewnątrz niskie temperatury nie będą problemem.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek – Majdan w walce o przyszłość Polaków

Prezenterka niedawno wydała książkę „In vitro. Rozmowy intymne”, w której zadaje pytania specjalistom, którzy od wielu lat prowadzą badania w tej dziedzinie. Jak sama przyznaje, dzięki tej metodzie było możliwe przyjście na świat jej synów. Celebrytka chce pomóc innym i pokazać, że dzięki tej nowoczesnej metodzie zapłodnienia można pomóc wielu osobom, które bezskutecznie starają się o dzieci. W książce znajdziemy również rozmowę Małgorzaty Roznek – Majdan z pierwszą Polką, która urodziła się dzięki tej metodzie. Dzięki swojej popularności zwróciła uwagę mediów, ale również polityków na temat in vitro w Polsce.

Więcej o:
Copyright © Agora SA