Anna Lewandowska startuje z nową marką Moodiphy

Anna Lewandowska odlicza dni do startu swojego projektu. Popularna trenerka opublikowała na Instagramie post z informacją o premierze swojej nowej marki Moodiphy. Jakie produkty znajdą się w jej ofercie?

Sekretny projekt, nad którym Anna Lewandowska pracowała przez ostatnie dwa lata, ujrzy światło dzienne już 7 października. Trenerka fitness, za pośrednictwem Instagrama, podzieliła się z fanami informacją o zbliżającej się dacie premiery nowego biznesu.

Anna Lewandowska nowa marka Moodiphy

Kilka tygodni temu w mediach pojawiła się informacja, że trenerka fitness wkracza na rynek z nową marką kosmetyków ekologicznych. W Krajowym Rejestrze Sądowym firma Anny Lewandowskiej została zarejestrowana pod nazwą Moodiphy. Współwłaścicielem nowej marki jest firma Alkemie, która specjalizuje się w produkcji naturalnych kosmetyków. Według wpisu w KRS marka Anny Lewandowskiej będzie sprzedawać przede wszystkim kosmetyki oraz perfumy, ale może produkować także mydła, detergenty czy środki czyszczące.

Aaaaaaa łapie się za głowę... Przyszły tydzień będzie PETARDĄ, albo jak to mówię na mojego męża TORPEDĄ ??Zaraz startuję z NOWYM PROJEKTEM... Powiem Wam szczerze, że przeżywam to bardzoooo i już nie mogę spać po nocach

Na nowym instagramowym koncie Anna Lewandowska opublikowała nagranie, w którym wykorzystano ASMR (ang. Autonomous Sensory Meridian Response, samoistna odpowiedź meridianów czuciowych), dzięki któremu można poczuć zjawisko przyjemnego mrowienia w okolicach głowy, szyi i innych obszarach ciała. ?Na nagraniu "słychać" wszystkie produkty z nowego projektu. Fanki Anny Lewandowskiej dzielą się swoimi wrażeniami i snują domysły, czym dokładnie mogą być nowe produkty sygnowane nazwiskiem trenerki:

Kurcze nie wiem słucham i słucham.. Jakieś przyrządy relaksacyjne, jak wyżej szczotki peelingi itp
Też słyszałam jakiś zapach perfum albo mgiełki do ciała, wieczko otwieranego kremu i kremu rozprowadzanego na ciele
słychać jakby się otwierały słoiczki z kremami lub masłem do pielęgnacji nie jedzenia coś w sprayu, żele - mam nadzieję że to będą kosmetyki

Anna Lewandowska startuje z kolejną marką

Popularna trenerka fitness nie spoczywa na laurach. W opublikowanym ostatnio rankingu 50 najbogatszych Polek według tygodnia Wprost, Anna Lewandowska zajęła 23 miejsce, a jej majątek wyceniany jest na ponad 230 milionów złotych. Trenerka i żona Roberta Lewandowskiego jest współwłaścicielką sklepu internetowego "Baby by Ann", a jej firma Healthy Plan by Ann sprzedaje również płyty i książki jej męża. Czy Anna Lewandowska, wzorem Ewy Chodakowskiej, zamierza podbić branżę urody, przekonamy się już za kilka dni.

Więcej o: