Olga Kalicka w sukni ślubnej

Olga Kalicka, gwiazda serialu "Rodzinka.pl" chętnie dzieli się ze swoimi stylizacjami na Instagramie. Tym razem pokazała zdjęcie w sukni ślubnej, czym wszystkich zaskoczyła!

Olga Kalicka w „Rodzince.pl”

Białą, koronkową suknię zaprojektowała dla Olgi Kalickiej popularna projektantka Viola Piekut. Z jej pracowni wychodzi wiele sukien, w których mogliśmy oglądać m.in. Annę Lewandowską, Małgorzatę Kożuchowską i Małgorzatę Rozenek – Majdan. Gwiazdy chętnie współpracują z projektantką, która jak sama twierdzi dobrze wie, w czym kobiety świetnie wyglądają i dodatkowo czują się komfortowo. Jak się okazuje aktorka kręciła jedną z finałowych scen w serialu. Jej bohaterka jest narzeczoną Tomka Boskiego, granego przez Macieja Musiała. Niedawno urodziła im się córeczka Majka, dlatego widzowie już nie mogą się doczekać, gdy młodzi staną na ślubnym kobiercu. Z opisu pod zdjęciem w sukni ślubnej Olgi Kalickiej okazuje się, że do ślubu może w ogóle nie dojść, czym zaskoczyła fanów serialu.

 

Olga Kalicka w życiu prywatnym

Aktorka bardzo dba o swoją prywatność. Wielokrotnie zaskakiwała swoich fanów wiadomością o ciąży czy zaręczynach. W styczniu tego roku powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, synka Aleksego. Maluch stał się oczkiem w głowie swoich rodziców, a młoda mama chętnie dzieli się zdjęciami ze spacerów i rodzinnych uroczystości. Podobnie jak inne gwiazdy nie zdecydowała się na pokazywanie twarzy dziecka.

Styl Olgi Kalickiej

Młoda mam chętnie sięga po produkty z sieciówek. W jej szafie możemy znaleźć ubrania z ZARY, Sugarfree czy H&M. Gwiazda chętnie łączy projekty od znanych projektantów z odzieżą ze znanych sieciówek. Na co dzień stawia na wygodę. Nic dziwnego, przy malutkim dziecku komfort jest najważniejszy! Często możemy zobaczyć ją w spodniach i ciekawych bluzach. Mimo natłoku obowiązków aktorka nie zapomina o tym, że jest kobietą i często sięga po sukienki i modne dodatki.  To ważne, aby pokazać kobietom w podobnej sytuacji, że mają prawo dbać o siebie i od czasu do czasu założyć coś innego niż wygodne dresy.

Więcej o: