Margaret w nowej, najmodniejszej fryzurze tego sezonu!

Wokalistka zaskoczyła wszystkich publikując na swoim Instagramie zdjęcie w zupełnie nowej fryzurze. Margaret zna się nie tylko na muzyce, ale również na modzie, co już kilkukrotnie udowodniła, dlatego postawiła na najmodniejszą fryzurę tej jesieni!

Margaret i jej nowy wygląd

Długie, blond włosy stały się znakiem rozpoznawczym piosenkarki. Artystka wielokrotnie eksperymentowała z kolorem włosów. Na włosach Margaret pojawiały się już żółte, różowe czy siwe odcienie. Gwiazda słynie z modnych, odważnych decyzji nie tylko odnośnie fryzury, ale również swoich stylizacji. Tym razem postawiła na krótkie włosy, które są wygodne i zaskoczyły fanów Margaret. Fryzura, na którą zdecydowała się piosenkarka, to zdecydowanie jeden z hitów tej jesieni!

Styl Margaret

Gwiazda uwielbia kolory. W jej stylizacjach, na co dzień czy na wielkie wyjścia nie wieje nudą. Ciekawe faktury, odważne barwy to zdecydowany „must have” w szafie artystki. Nie każdemu podobają się wybory Margaret, jednak ona się tym nie przejmuje. Zakłada to, co jej się podoba i w czym czuje się dobrze, nie zważając na to jak zostanie odebrana przez swoich fanów. Chce żyć w zgodzie ze sobą i bawić się modą, co jej zdecydowanie wychodzi! Moda zawsze była jej pasją, co udowodniła prowadząc swojego bloga właśnie o tej tematyce.

Projektantka mody Margaret

Piosenkarka wielokrotnie podkreślała jak ważna jest dla niej moda. Zdecydowała się nawet na studia w tym kierunku. W Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie szkoliła swojej umiejętności w projektowaniu ubioru. Ukończyła ją w 2015 roku, dzięki czemu stała się dyplomowaną projektantką mody. Stawiając na karierę muzyczną nigdy nie zrezygnowała ze swojej pasji, co udowadnia na każdym kroku.  

Kariera Margaret

W 2013 roku jej przebój „Thank you very much” nuciła cała Polska. Gwiazda stała się jedną z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju, wydając kolejne single. Laureatka wielu nagród muzycznych swoją karierę rozpoczęła już w 2006 roku, kiedy pojawiła się w „Szansie na sukces”. Już wtedy wróżono jej wielką karierę.  Od 2 października rusza ze swoją kolejną trasą koncertową „Gaja Hornby Tour”, odwiedzając sześć największych miast w Polsce.