Joanna Horodyńska na wybiegu Paris Fashion Week 2019

Polska modelka i influencerka Joanna Horodyska wystąpiła na pokazie w Paryżu obok Evy Longoria, Helen Mirren, Doutzen Kroes, Andie McDowell, Amber Heard i Camili Cabello. Spektakularny pokaz mody Le Défilé został przygotowany przez markę L'Oréal Paris.

Po raz szósty L’Oréal Paris, jako Partner i Oficjalny Kreator Makijażu paryskiego Tygodnia Mody, stworzył w jego ramach niesamowite wydarzenie – Le Défilé L'Oréal Paris. Na poprzednich edycjach ten spektakularny kilkudziesięciometrowy wybieg pojawiał się w najbardziej ikonicznych miejscach Paryża – na Polach Elizejskich obok Łuku Tryumfalnego oraz na Sekwanie. 28 września fasada paryskiego Muzeum Monet stała się wyjątkowym tłem dla energetycznej mieszanki mody, makijażu, trendów i innowacji.

Joanna Horodyńska na Paris Fashion Week 2019

Głównymi bohaterkami wydarzenia podczas Paris Fashion Week 2019 były niezwykłe kobiety - Ambasadorki marki L'Oréal Paris, związane z kinem, ale także słynne piosenkarki i sportsmenki. Każda z nich reprezentuje inną osobowość i styl życia. Na wybiegu pojawiły się m.in. Eva Longoria, Helen Mirren, Doutzen Kroes, Liya Kebede, Andie McDowell czy debiutujące w roli modelek Amber Heard i Camila Cabello. Obok globalnych Ambasadorek L'Oreal Paris, do pokazu zaproszone zostały międzynarodowe inluencerki, w tym po raz pierwszy polski gość specjalny – Joanna Horodyńska. Do współpracy zaproszone zostały także topowe domy mody, znani projektanci oraz debiutanci, wśród nich byli: AMI, Atlein, Balmain, Cédric Charlier, Dries Van Noten, Elie Saab, Etudes, Giambattista Valli, Karl Lagerfeld, Koche, Nicolas Lecourt Mansion, Olivier Theyskens, rokh.

 

Paris Fashion Week 2019 - makijażowe trendy

Przy pracy na pokazem pracował sztab najlepszych makijażystów pod przewodnictwem artystki wśród wizażystek Val Garland, Global MakeUp Director L'Oréal Paris oraz Stephane Lancien – guru wśród stylistów fryzur. Oboje zaprezentowali trendy na nadchodzący sezon oraz tricki makijażowe i fryzjerskie. Po raz pierwszy na backstage’u pokazu L'Oréal Paris do międzynarodowego zespołu makijażystów dołączyła Aga Wilk - polska Make Up Artist L'Oréal Paris, która wykonała makijaże gwiazd pokazu, w tym Joanny Horodyńskiej. 

Joanna Horodyńska - modelka i prezenterka 

Joanna Horodyńska to polska modelka, stylistka, prezenterka telewizyjna oraz trendsetterka. Znana ze swoich ekstrawaganckich stylizacji, w których łączy high fashion z modą streetwearową. W 1992 roku Horodyńska została jedną z laureatek w konkursie Twarz Roku, w 1994 roku wyjechała do Paryża i przez kilka lat brała udział w międzynarodowych pokazach. W 2000 roku zakończyła pracę w modelingu, na wybiegu pojawia się od czasu do czasu na specjalne zaproszenia projektantów. Od 2009 roku razem z Adą Fijał, a wcześniej Karoliną Malinowską, prowadzi program "Gwiazdy na dywaniku"

Więcej o: