Anna Lewandowska w kolorowym dresie Femi Stories x Disney

Anna Lewandowska doskonale orientuje się w gąszczu sezonowych trendów i wybiera z nich te elementy, które najlepiej pasują do jej stylu. Trenerka fitness często wybiera ubrania polskich marek, jej ostatni wybór to kolorowy dres z limitowanej kolekcji Femi Stories x Disney.

Anna Lewandowska w kolorowym dresie Femi Stories

Jedna z najpopularniejszych w Polsce trenerek, to dla ponad 2 milionów śledzących jej konto na Instagramie użytkowników, prawidziwa ikona stylu. Anna Lewandowska, jak na gwiazdę fitnessu przystało, najczęściej pokazuje się w sportowych ubraniach popularnych marek, zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Zobacz wideo

Dziś trenerka opublikowała na instagramowym koncie motywujący post, w którym podzieliła się ze swoimi obserwatorkami życiowymi doświadczeniami.

Zdarzyło ci się kiedyś zawieść na kimś? Czy są w twoim otoczeniu ludzie, którzy podcinają skrzydła innym? Codziennie dostaję od Was mnóstwo podobnych wiadomości. (...) Dobrze jest otaczać się wyłącznie tymi, którzy życzą nam szczerze i dobrze

Anna Lewandowska: Femi Stories x Disney 

Kolorowy dres polskiej marki Femi Stories, który ma na sobie Anna Lewandowska, fajnie koresponduje z dodającymi otuchy słowami, którymi ze swoimi czytelniczkami podzieliła się trenerka. Legginsy, bluza oraz T-shirt ozdabiają wizerunki jednej z naszych ulubionych postaci bajek Disney'a, słonika Dumbo. To zapowiedź najnowszej, limitowanej kolekcji Femi Stories x Disney, słynnej amerykańskiej wytwórni filmowej. W marcu tego roku na ekrany kin trafiła filmowa adaptacja słynnej bajki Disney'a z 1941 roku, w której wystąpiła plejada gwiazd- Colin Farrell, Eva Green, Michael Keaton i Danny DeVito.

To już druga kolekcja, która powstała wspólnie z Disney'em. W 2018 roku Femi Stories pokazało kolekcję inspirowaną Kubusiem Puchatkiem, w której znaleźć można było wygodne dresowe spodnie, bluzy, T-shirty, legginsy, czapki beanie oraz akcesoria ozdobione wizerunkami Kłapouchego, Prosiaczka, Tygryska oraz innych mieszkańców Stumilowego Lasu. 

Anna Lewandowska - styl trenerki fitness

Na co dzień trenerka wybiera ubrania oraz dodatki, które wpisują się w rockowa styliistykę. Koszulki z nazwami znanych zespołów zestawia z krótkimi, dopasowanymi spódnicami oraz ciężkimi, sznurowanymi botkami. Nie stroni również od bardziej klasycznych stylizacji, w których odnaleźć modna kluczowe trendy jesiennego sezonu - obszerna marynarka w kratkę, spodnie chinosy z podwiniętą nogawką, buty kowbojki to stałe elementy jej modnego stylu. Anna Lewandowska często sięga po produkty popularnych marek odzieżowych - Mango, ZARA czy Calzedonia, które zestawia z ubraniami od polskich projektantów, np. MMC Studio czy Veclaim, marki Jessiki Mercedes Kirschner.