paris fashion week

 • Jedna osoba nie zmieni świata, ale grupa już tak. Jak...

  Jedna osoba nie zmieni świata, ale grupa już tak. Jak...

  O Extinction Rebellion kolejny raz zrobiło się głośno przez ich nieoczekiwany udział w paryskim tygodniu mody. Grupa wdarła się na wybieg podczas prezentacji najnowszej kolekcji Louis Vuitton. Jednak to nie pierwszy raz, gdy podejmują tak radykalne kroki w celu zwrócenia uwagi świata na problemy...

  News
 • Eve Jobs debiutuje na wybiegu podczas paryskiego tygodnia...

  Eve Jobs debiutuje na wybiegu podczas paryskiego tygodnia...

  Na fashion weeku w Paryżu pojawiły się największe gwiazdy modelingu, m.in. Gigi Hadid. Na wybiegu nie zabrakło też debiutantek. Podczas pokazu marki Coperni zaprezentowała się najmłodsza córka Steve'a Jobsa, Eve Jobs. Jak wypadła?

  Styl gwiazd
 • Córka Andie MacDowell zamyka pokaz Chanel haute couture....

  Córka Andie MacDowell zamyka pokaz Chanel haute couture....

  Andie MacDowell może być dumna z 26-letniej córki. Margaret Qualley zamknęła ostatni pokaz Chanel haute cuture w Paryżu. Dziewczyna szturmem podbiła Hollywood, a teraz robi karierę w modelingu.

  Styl gwiazd
 • 6-letnia North West, córka Kim Kardashian i Kanye Westa,...

  6-letnia North West, córka Kim Kardashian i Kanye Westa,...

  Wczoraj odbył się pokaz kolekcji Yeezy Sezon 8, którego twórcą jest Kanye West. Dumny tata 6-letniej dziewczynki postanowił zaskoczyć zaproszonych gości podczas Paris Fashion Week prezentując na wydarzeniu wokalne umiejętności swojej córki. Czy North West to kolejna gwiazda w rodzinie Kim...

  News
 • Joanna Horodyńska na wybiegu Paris Fashion Week 2019

  Joanna Horodyńska na wybiegu Paris Fashion Week 2019

  Polska modelka i influencerka Joanna Horodyska wystąpiła na pokazie w Paryżu obok Evy Longoria, Helen Mirren, Doutzen Kroes, Andie McDowell, Amber Heard i Camili Cabello. Spektakularny pokaz mody Le Défilé został przygotowany przez markę L'Oréal Paris.

  News
 • Paris Fashion Week 2019. Joanna Horodyńska, Ada Fijał i...

  Paris Fashion Week 2019. Joanna Horodyńska, Ada Fijał i...

  Podczas trwającego Paris Fashion Week 2019 odbyła się długo wyczekiwana premiera specjalnej kolekcji kosmetyków Karl Lagerfeld i L'Oreal Paris. Na zaproszenie marki w wydarzeniu wzięły udział specjalne korespondentki Joanna Horodyńska, Ada Fijał oraz Marieta Żukowska.

  News
 • Jessica Mercedes na Paris Fashion Week 2019. Stylizacja...

  Jessica Mercedes na Paris Fashion Week 2019. Stylizacja...

  Najpopularniejsza polska blogerka, Jessica Mercedes Kirschner, bierze udział w odbywającym się w Paryżu Tygodniu Mody. Jej stylizacje wzbudzają ogromne zainteresowanie branży mody, a zdjęcie blogerki w ręcznie malowanym garniturze i odjechanym kapeluszu trafiło właśnie na stronę amerykańskiego...

  News
 • Zuzanna Bijoch na Paris Fashion Week 2019. Polska...

  Zuzanna Bijoch na Paris Fashion Week 2019. Polska...

  Zuzanna Bijoch pojawiła się na wybiegu słynnego domu mody Chloé podczas trwającego właśnie paryskiego tygodnia mody. Paris Fashion Week 2019 potrwa do 1 października.

  News
 • Pokazy haute couture w Paryżu: wybieramy najbardziej...

  Pokazy haute couture w Paryżu: wybieramy najbardziej...

  W Paryżu trwają właśnie pokazy haute couture na sezon jesień-zima 2019/2020. Swoje kolekcje pokazały już domy mody Chanel, Dior czy Givenchy. Zobaczcie spektakularne dzieła wysokiego krawiectwa.

  News
 • Street style z tygodnia mody "haute couture" w Paryżu: pięć...

  Street style z tygodnia mody

  Wczoraj zakończył się tydzień mody "haute couture" w Paryżu. Obserwowaliśmy pokazy kolekcji, ale też stylizacje zaprezentowane przez gości, którzy zjechali do stolicy Francji. Oto pięć rzeczy z paryskiego street style'u, którymi warto się zainspirować. Aby ułatwić wam zadanie, przygotowaliśmy...

  News
Więcej o:

paris fashion week