Monica Bellucci zadebiutowała w nowej fryzurze

Podczas ostatniego pokazu Dolce&Gabbana wiosna - lato 2020 w Mediolanie, włoska aktorka Monica Bellucci zaprezentowała się w zupełnie nowej fryzurze! To nie pierwszy raz, gdy gwiazda zaskakuje swoich fanów!

Monica Bellucci stawia na wygodą, nową fryzurę!

Aktorka chętnie eksperymentuje ze swoim wyglądem, jednak nigdy wcześniej nie zdecydowała się na tak odważne cięcie. Za nową fryzurę gwiazdy odpowiada John Nollet, który może pochwalić się współpracą nie tylko z Monicą Belluccii, ale także z wieloma innymi gwiazdami światowego formatu jak Uma Thurman i Natalie Portman. Fani włoskiej gwiazdy są zachwyceni zmianą zostawiając pod jej zdjęciami mnóstwo pozytywnych komentarzy. 

 

Monica Bellucci i Dolce&Gabbana

Podczas ostatniego pokazu tego słynnego domu mody, zapowiedziano współpracę aktorki z kosmetyczną marką Dolce&Gabbana Beauty. Co ciekawe, nie podano na ten temat więcej szczegółów, jednak znając gust aktorki możemy spodziewać się naprawdę dobrych produktów, na których premierę warto trochę poczekać.

Monica Bellucci na to modowe wydarzenie zdecydowała się na elegancki, biały garnitur do którego dobrała czarną, lekko prześwitującą koszule właśnie od Dolce&Gabana. Do stylizacji dobrała kolczyki od Cartier’a, po którego biżuterię chętnie sięga również Kate Middleton.

Monica Bellucci wie, co w trawie piszczy!

Światowa gwiazda zna się na modzie, co już nie raz udowodniła. Lata pracy, jako modelki oraz aktorki pozwoliły jej na dopracowanie własnego stylu, w którym dominują eleganckie stylizacje. Garnitury, długie suknie, idealnie dobrana biżuteria i kobiece stylizacje to znaki rozpoznawcze Monicy Bellucci. Mnóstwo kobiet na całym świecie podziwia jej styl.

Monica Bellucci i jej historia

Aktorka urodziła się w 1964 roku we Włoszech. Swoją karierę modelki rozpoczęła podczas studiów prawniczych, jednak z powodu nadmiaru obowiązków nie była w stanie ich ukończyć. Jej kariera zaczęła rozwijać się w zawrotnym tempie. Stała się jedną z głównych modelek Dolce&Gabbana, pewnie z tego powodu gwiazda chętnie do tej pory bywa na ich pokazach i decyduje się na stylizacje z ich metką.

Karierę aktorską rozpoczęła w 1990 roku, kiedy zagrała w jednym z włoskich seriali „Życie u boku dzieci”. Dzięki roli w „Podejrzanym” u boku Morgana Freemana zdobyła międzynarodowe uznanie nie tylko wśród fanów, ale także reżyserów i producentów, którzy obsypali ją nowymi propozycjami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.