Agent 007 kobietą? Nowy Bond zaskoczy widzów

Według najnowszych informacji, w kolejnym filmie o przygodach Jamesa Bonda, agentem 007 będzie kobieta. Do roli zatrudniono czarnoskórą, brytyjską aktorkę Lashanę Lynch. Ale uwaga, jest jeden haczyk!

007 kobietą - Lashana Lynch w nowym filmie o Jamesie Bondzie

Tego chyba nikt się nie spodziewał. 007 kobietą? Wydaje się niemożliwe, a jednak! Scenarzyści najnowszego Bonda postanowili zaskoczyć widzów zmianą na stanowisku tajnego agenta. W tę rolę wcieli się brytyjska aktorka Lashana Lynch. Jest jednak pewien haczyk. Kobieta nie zastąpi Bonda - nadal będzie nim Daniel Craig. W najnowszym odcinku Bond przechodzi na emeryturę, dlatego jego numer przejmuje inny agent - w tym wypadku piękna Lynch. Jednak w perspektywie światowego kryzysu, M. ponownie angażuje Bonda w walkę z przestępcami. Mimo początkowej niechęci, między Craigiem, a seksowną agentką 007 ma nawiązać się romans, a więc Lashana Lynch będzie jednocześnie dziewczyną Bonda.

Nowy James Bond - kiedy premiera? 

Premiera nowego filmu o Jamesie Bondzie odbędzie się w 2020 roku, nie znamy jeszcze konkretnej daty. Niewiele wiadomo też o historii, która rozegra się na ekranach. Sceny kręcone są m.in. we Włoszech i w Wielkiej Brytanii. Najnowszy James Bond będzie już 25. filmem o agencie 007 i ostatnim, w którym główną rolę zagra Daniel Craig. Rola Bonda w kolejnych odcinkach nadal pozostaje nieobsadzona. 

Kto ubiera Jamesa Bonda? Odkrywamy tajniki garderoby 007

Więcej o: