Hailey Bieber gwiazdą kampanii MIU MIU jesień/zima 2019

22-letnia modelka Hailey Bieber wzięła udział w kampanii MIU MIU jesień/zima 2019 zatytułowanej "Paws Up". Zdjęcia, których autorem jest Eddie Wrey, prezentują gang dziewczyn, w tym Hailey, włóczących się po pięknej okolicy Montany i ranczo Paws Up.
 To uniwersalny krajobraz otwartego nieba, szerokich horyzontów, nieskończonych możliwości - idyllicznych krajobrazów i pól elizejskich, zanurzenia w naturze

Hailey Bieber. Kampania reklamowa MIU MIU na jesień/zimę 2019 r.

Ranczo Paws up-  miejsce, które według marki jest „nieskrępowane ograniczeniami”. To właśnie tam MIU MIU postanowiło stworzyć najnowszą kampanię. Hailey Bieber wraz z Adut Akech, Jean Campbell, Abby Champion, Tang He, Meghan Roche i Aliet Sarah przekazały prawdziwego ducha grupy różnorodnych kobiet. Modelki są jednością obcującą z Matką Naturą. Ich wspólna opowieść wyraża się poprzez fotografie, złożone niczym spontaniczne migawki spod obiektywu aparatu fotografa.  

Zdjęcia Eddiego Wreya pokazują kobiety podczas wędrówki po ranczu Paws Up w stanie Montana. Fotografie są w pewien sposób zakamuflowane- ukryte pod wiejskimi panoramami pola i lasu, oświetlone przez pierwsze promienie lata. Wyrażają tęsknotę za ucieczką- zwrot w kierunku natury, wolności.

Hailey Bieber płynąca kajakiem, ubrana w sukienkę w kwiaty prezentuje się zjawiskowo! Warto też zauważyć, że eleganckie ubrania kontrastują z rustykalnym tłem, tworząc niesamowitą grę światła z otoczeniem.

MIU MIU.Rustykalna kampania 

Modelki pływają kajakami, ubrane w błyszczące, kwiatowe sukienki maxi, zanurzają się w miejscowym jeziorze czy stoją złowieszczo w lesie, jak gdyby były konwentem czarownic z "Chilling Adventures of Sabrina"!

 Kampania napędzana jest eksploracją młodości i wspaniałych plenerów.Chodzi o dynamiczne poczucie przygody i wolności, wędrówki, poszukiwania nowych doświadczeń. Modelki tworzą jedno środowisko, w którym każda kobieta posiada własną historię i charakter

- pisze marka 

Marka MIU MIU wydaje się bronić pewnej idei, która zakłada, że każdy, kto będzie nosić tę kolekcję również może obcować z Matką Naturą przy jednoczesnym poczuciu pewności siebie i stylu.

My już czekamy z niecierpliwością!

Więcej o: