Druga kolekcja Selena Gomez x PUMA

Druga odsłona wspólnej kolekcji PUMA i Seleny Gomez na sezon wiosna-lato 2019 to dwie zupełnie nowe propozycje butów, wygodne ubrania i akcesoria idealne na czas podróży

Druga kolekcja PUMA została zainspirowana osobistym stylem i osobowością Seleny Gomez. W nowej odsłonie znalazły się w niej rzeczy, które nie tylko świetnie wyglądają, ale przede wszystkim są bardzo wygodne. 

PUMA x Selena Gomez 

Jestem zakochana w tej kolekcji, ponieważ została zainspirowana moim życiem. Oczywiście chciałam stworzyć coś, co będzie pasowało do mojego stylu życia i pokaże prawdziwą mnie – tak jak wcześniej mówiłam, potrzebuję czegoś wygodnego i twarzowego, elementów, które mogę szybko założyć, a jednocześnie będą sprawiać wrażenie, jakby pomysł na tę stylizację zajął mi całe godziny. W tej kolekcji najbardziej lubię to, że pojawiają się w niej różne nawiązania do mnie i mojej historii. Grafiki pokazują miejsca, które trzymam w moim sercu, moje urodziny, moje tatuaże, moją tożsamość

 – powiedziała Selena Gomez.

Wybrane elementy z kolekcji Seleny GomezWybrane elementy z kolekcji Seleny Gomez PUMA

Produkty z kolekcji PUMA x Selena Gomez zdobią barwne grafiki nawiązujące do miejsc, z którymi związana jest artystka. Model PUMA SG Slip On pozbawiony został sznurówek, aby szybciej i łatwiej można było go zakładać. Buty dostępne będą w dwóch kolorach: bieli oraz mieszance barw pomarańczowych oraz żółtych inspirowanych wschodem słońca. 

Nowe modele SG x Cali zostały wykonane z połączenia materiałów premium, odjazdowej platformy i podwójnych pasków zapinanych na rzepy. But będzie dostępny w trzech różnych opcjach kolorystycznych. 

W kolekcji pojawiają się swobodne, sportowe ubrania idealne do codziennych stylizacji. Luźna bluza z wycięciem na ramiona, wygodny kombinezon i kurtka z wyraźną grafiką. 

Więcej o: