Moda 2019: OYSHO Sport nowa kolekcja trekkingowa

Nowa linia trekkingowa OYSHO Sport to specjalna odzież techniczna oraz dodatki doskonałe na piesze wycieczki i wypady na łono natury

OYSHO rozwija swoją sekcję sportową i wprowadza do oferty kolejne linie dedykowane różnym aktywnościom fizycznym. Ostatnio pisałyśmy o nowej kolekcji do Cross Fitnessu, a dziś mamy dla was informację o kolejnej nowości.

OYSHO Sport kolekcja trekkingowa

OYSHO Sport kolekcja trekkingowaOYSHO Sport kolekcja trekkingowa mat. prasowe

W nowej kolekcji znajdziecie nową wersjaę wodoodpornej kurtki, która zawiera detektor RECCO®, system umożliwiający lokalizowanie ludzi w przypadku zaginięcia oraz przeciwdeszczową kurtkę ze zgrzewanymi szwami, bocznymi guzikami i możliwością wygodnego przechowywania w dowolnym miejscu dzięki systemowi Pack & Go. Oprócz tego legginsy ze wzmocnieniem kolan i spodnie typu cargo, które posiadają ochronę przeciwsłoneczną UPF 50. Wśród nowości pojawiły się także lekki i wodoodporny kombinezon z regulowaną talią  oraz kamizelka z wieloma kieszeniami wyprodukowana z tkaniny, która umożliwia odprowadzanie wilgoci, chroniąc przed deszczem.

OYSHO SportOYSHO Sport mat. prasowe

W kolekcji trekkingowej OYSHO dominuje kolor khaki, który pojawia się także w akcesoriach, takich jak buty z antypoślizgową podeszwą, kijki do nordic walkingu, plecak oraz inne dodatki przydatne podczas pieszych wędrówek i wypraw na łono natury.

Więcej o: