OYSHO wprowadza specjalną kolekcję do Cross Fitnessu

OYSHO dodaje do swojej oferty kolejną linię dedykowaną sportowym aktywnościom. OYSHO Cross Fitness to nowa kolekcja ubrań oraz dodatków, idealnych do uprawiania tej popularnej dyscypliny.

Ostatnio pisaliśmy o tym, że OYSHO poszerza swoją ofertę sportową, a na swojej stronie dodaje zakładkę OYSHO_SPORT, w której klienci będą mogli znaleźć sportowe ubrania do różnego rodzaju dyscyplin. 

OYSHO kolekcja do Cross Fitnessu

Oysho kolekcja do Cross FitnessuOysho kolekcja do Cross Fitnessu mat. prasowe

Cross Fitness to rodzaj treningu charakteryzujący się zróżnicowanymi ćwiczeniami i intensywnymi ruchami, który wymaga ubrań o wysokim poziomie technicznym. W kolekcji OYSHO znalazły się podstawowe ubrania: biustonosze sportowe z oddychającymi miseczkami, zapewniające dodatkowe wsparcie, majtki kompresyjne, spodenki z wewnętrznymi majtkami, koszulki z dodatkowymi ochronnymi panelami na ramionach czy wysokie skarpety wykonane przy użyciu technologii Coolmax®, szybkoschnące i ze zlokalizowaną kompresją.  W kolekcji jest także sportowe obuwie elastyczne w przedniej części i sztywne w tylnej, w celu zapewnienia wsparcia podczas podnoszenia ciężarów. 

Oysho Cross FitnessuOysho Cross Fitnessu mat. prasowe

Nowością są legginsy, których warstwy tworzące tkaninę chronią ubranie przed otarciami i przedarciem. Legginsy mają wysoki stan i silikonowe wykończenia, dodatkowo kształtują i modelują sylwetkę. Drugą nowością w kolekcji OYSHO Cross Fitness jest seria specjalnych akcesoriów do uprawiania sportu.: skakanka, rękawiczki treningowe, nakolanniki, zestaw ochraniaczy na palce czy nadgarstki do ćwiczeń specjalnych, takich jak martwy ciąg, wspinanie się po linie czy skok na skrzynię. 

Oysho Cross FitnessOysho Cross Fitness mat. prasowe