Intimissimi wprowadza nowe modele staników dla większych biustów

Włoska marka bielizny Intimissimi wprowadza do sprzedaży cztery nowe modele biustonoszy i jednocześnie rozszerza rozmiarówkę do rozmiaru F

Projektanci marki Intimissimi wprowadzają do oferty cztery nowe modele staników z regulowanymi, szerokimi ramiączkami, które zapewniają lepsze podtrzymanie większego biustu. Wszystkie modele uszyte zostały we Włoszech z miękkich i delikatnych tkanin takich jak microfibra i dżersej.

Nowe biustonosze Intimissimi dla większych biustów

Nowe modele biustonoszy dla większych biustówNowe modele biustonoszy dla większych biustów Intimissimi

Model biustonosza Iris to koronkowa braletka z profilowanymi miseczkami od wewnątrz wykończonych bawełną. Szeroki obwód wykonano z koronki dodatkowo wzmocnionej tiulem. Biustonosz ma głęboki dekolt, więc doskonale nadaje się do mocno wyciętych sukienek czy bluzek.

Zobacz też: Wiosenna kolekcja Intimissimi 2019

Stanik Mina to koronkowa balkonetka z profilowanymi miseczkami. Dzięki odpowiedniej konstrukcji fiszbin doskonale podtrzymuje biust, a szeroka taśma wzmocniona tiulem zapewnia doskonałe dopasowanie.

Nowe modele doskonale podtrzymują większy biustNowe modele doskonale podtrzymują większy biust Intimissimi

Biustonosz Clara to miękka balkonetka bez usztywnienia, z fiszbinami. Koronkowe miseczki są wyprofilowane tak, aby podtrzymać i modelować większy biust.

Mara to miękka balkonetka z miseczkami w kształcie trójkąta, bez fiszbin. Biustonosz został zaprojektowany tak, by jak najlepiej podtrzymywać duży biust.