Premierowo na Avanti24. Druga kolekcja butów LOFT37 dla Biedronki

Polska marka LOFT37 ponownie nawiązała współpracę z Biedronką. Jako pierwsi pokazujemy, jakie buty będą dostępne w nowej kolekcji, która do sprzedaży trafi już 8 kwietnia.

Pierwsza kolekcja LOFT37, która w 2016 roku pojawiła się w sprzedaży w Biedronce, okazała się ogromnym sprzedażowym sukcesem. L37 to polska marka obuwnicza, którą pokochały gwiazdy i tysiące kobiet. Miłośniczkami ręcznie robionych butów są między innymi Kamila Szczawińska oraz Ada Fijał. Marka L37 jako pierwsza wprowadziła na polski rynek możliwość personalizowania obuwia, wyboru modelu, koloru i faktury skóry, ulubionych dodatków oraz specjalnego haftu. To wszystko sprawiło, że została zauważona i doceniona przez klientki. Od 2011 roku marka konsekwentnie powiększa swoją ofertę. Oprócz klasycznych, bestsellerowych modeli, które pojawią się w drugiej kolekcji dla Biedronki, L37 proponuje swoim klientkom coraz ciekawsze modele, doskonale wpisujące się w najgorętsze trendy sezonu.

Buty LOFT37 ponownie w Biedronce

Buty z kolekcji LOFT37 BiedronkaButy z kolekcji LOFT37 Biedronka mat. prasowe

W 2016 roku projektantki oraz właścicielki marki, Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka, postanowiły nawiązać współpracę z popularną siecią dyskontów. Do sklepów Biedronka trafiła wówczas kolekcja wykonanych z tworzywa sztucznego balerinek i japonek, która okazała się wielkim hitem. W tym roku projektantki postanowiły zaproponować drugą kolekcję butów LOFT37. Tym razem to wiosenna linia modeli wykonanych z naturalnej skóry, na którą składają się modele, które na przestrzeni ostatnich lat cieszyły się największą popularnością wśród klientek marki.

Jakie buty LOFT37 będą dostępne w sieci sklepów Biedronka?

Oksfordy z kolekcji LOFT37 BiedronkaOksfordy z kolekcji LOFT37 Biedronka mat. prasowe

Paulina Kalińska i Joanna Trepka przygotowały prawdziwą kolekcję bestsellerów. Buty, które pojawią się w ofercie Biedronki to modele, które dobrze znamy z regularnej oferty marki. W limitowanej kolekcji dostępne będą trzy modele klasycznych damskich butów - baleriny, mokasyny oraz oksfordy - wykonane z naturalnej skóry w odcieniu szarym, pastelowym różu oraz czerni. Wszystkie modele ozdabiają charakterystyczne dla marki LOFT37 detale: szerokie wstążki zamiast klasycznych sznurówek, kokardy oraz chwościki.

Kolekcja LOFT37 dla BIEDRONKI to także zestaw akcesoriów, które pozwalają zgodnie z duchem marki na personalizację obuwia. Oryginalne dodatki mogą posłużyć także jako ozdoba torebki czy breloczka do kluczy. Buty z kolekcji LOFT37 dla Biedronka będą dostępne w rozmiarach 36-41 i w zależności od modelu kosztować będą od 59,99 zł do 99,99 zł.

LOFT37 i Biedronka wspierają Loft 37 Fundację Virtual Dream

Mokasyny z kolekcji LOFT37 BiedronkaMokasyny z kolekcji LOFT37 Biedronka mat. prasowe

Jak wspominają projektantki, ta kolekcja jest wyjątkowa także z innego powodu. Obydwie marki zdecydowały wspomóc działania Fundacji Virtual Dream, która za pomocą technologii i wirtualnej rzeczywistości spełnia marzenia dzieciaków w szpitalach, klinikach onkologicznych, hospicjach i domach dziecka.

Tym samy inaugurujemy współpracę z Fundacją VIRTUAL DREAM. Mamy nadzieję, że nasze działania zmienią na lepsze życie wielu osób, które dotknęła choroba albo uległy wypadkowi

– mówi Joanna Trepka, współzałożycielka marki LOFT37.