Moda 2019: wiosenna kolekcja bielizny Intimissimi. Kwiatowe i zwierzęce nadruki na nowy sezon

W wiosennym sezonie Intimissimi inspiruje się światem natury. Nowa kolekcja marki nawiązuje do bogatej kolorystyki oraz motywów zaczerpniętych z naturalnych krajobrazów.

Na sezon wiosna - lato 2019 Intimissimi proponuje niezwykle barwną kolekcję. Projektanci marki sięgnęli po inspiracje do świata natury i zaproponowali żywą kolorystkę oraz barwne nadruki. 

Moda 2019: wiosenna kolekcja bielizny Intimissimi 

Wiosenna kolekcja bieliznyWiosenna kolekcja bielizny Intimissimi

W nadchodzącym sezonie w Intimissimi nie zabraknie motywów zaczerpniętych ze świata natury. Pojawiają się modne zwierzęce nadruki, ale także florystyczne motywy. Koszulki oraz bieliznę ozdabiają wizerunki tygrysów oraz połączenie panterki z nadrukiem pąków róży.

Intimissimi wiosna 2019Intimissimi wiosna 2019 mat. prasowe

Botaniczne motywy obecne w wiosennej kolekcji Intimissimi pojawiają się nie tylko w formie kwiatowych i roślinnych wzorów, ale także nawiązują do kolorystyki wiosennego ogrodu. Mamy zatem w nowej odsłonie bielizny Intimissimi pastelową kolorystykę oraz detale w postaci trójwymiarowych zdobień. Oprócz tego w kolekcji obecne są kolory ziemi oraz nadruki nawiązujące do stylu boho. Etniczne konotacje widoczne są również w zdobieniach w formie kolorowych frędzli. 

Wiosenna kolekcja IntimissimiWiosenna kolekcja Intimissimi mat. prasowe

Więcej o: