Nowa kampania Reserved RE.DESIGN z Małgosią Belą w roli głównej

Reserved po raz kolejny zaskakuje. Twarzą tegorocznej ekskluzywnej kolekcji RE.DESIGN została Małgosia Bela. Dla top modelki to pierwsza tego typu współpraca z polską marką. Do projektu zaproszona została także... Krystyna Czubówna. Legendarna dziennikarka jest narratorem filmu promującego linię.

Reserved zaprosił do współpracy kolejną top modelkę. Po Kate Moss i Cindy Crawford przyszedł czas na Małgosię Belę. Polka promuje kolekcję RE.DESIGN skierowaną do nieco bardziej wymagającego odbiorcy. Jej najnowsza odsłona inspirowana jest przyrodą i kulturą Łotwy oraz Estonii. Projektanci sięgnęli po wzornictwo i sztukę ludową tych bałtyckich narodów i zestawili je z najmocniejszymi trendami sezonu. W efekcie powstała nieco eklektyczna linia, którą charakteryzują nietuzinkowe fasony, ciekawe detale i romantyczna paleta barw. Dominują kolory pastelowe (zielenie, błękity i beże), którym towarzyszą gdzieniegdzie burgund, róż i antracyt.

Gwiazdy na prezentacji kolekcji Re.Design Reserved. Twarzą nowej kampanii została Małgorzata Bela

Małgosia Bela w nowej kampanii ReservedMałgosia Bela w nowej kampanii Reserved mat. prasowe

Kolekcja inspirowana jest kulturą oraz sztuką Łotwy i EstoniiKolekcja inspirowana jest kulturą oraz sztuką Łotwy i Estonii mat. prasowe

Na uwagę zasługują też tkaniny - naturalne i organiczne. Nie brakuje eco bawełny, tencelu, cupro, a także idealnego na lato lnu. W dodatkach wykorzystano m.in. skórę i słomę. 

Ton nowej odsłony Re.Design nadaje styl lat 70., połączony z beztroską estetyką lat 90. i z streetwearową nonszalancją dzisiejszej mody.

Kampania RE.DESIGNKampania RE.DESIGN mat. prasowe

Kolekcja RE.DESIGN jest już dostępna w sklepachKolekcja RE.DESIGN jest już dostępna w sklepach mat. prasowe

Sporą niespodzianką jest wideo promujące kolekcję. Małgosi Beli i Jeanowi Chang, który prezentuje męską część kolekcji, towarzyszy łoś -  symbol lokalnej przyrody na Łotwie i w Estonii. Cały film jest zresztą zrealizowany w konwencji dokumentu przyrodniczego. Jego narratorem jest... Krystyna Czubówna - legenda dziennikarstwa, której głos jest kojarzony z tego rodzaju produkcjami w Polsce. 

Więcej o: