Elegancka Doda w garniturze na premierze filmu "Kurier". Uwagę zwraca najmodniejszy dodatek sezonu

Premiera najnowszego filmu Władysława Pasikowskiego "Kurier" przyciągnęła sporą liczbę gwiazd oraz polityków. Naszą uwagę na czerwonym dywanie przykuła elegancka stylizacja Dody.

W poniedziałek odbyła się oficjalna premiera filmu historyczno-sensacyjnego w reżyserii Władysława Pasikowskiego. "Kurier" to opowieść o burzliwym życiu Jana Nowaka-Jezorańskiego z czasów II wojny światowej. Na premierze filmu "Kurier" stawili się odtwórcy głównych ról - Filip Tłokiński i Patrycja Volny, a także występujący w "Kurierze" Mirosław Baka, Tomasz Schuchardt, Jakub Wesołowski i Wojciech Zieliński. 

Doda na premierze filmu "Kurier"

Doda na premierze filmu 'Kurier'Doda na premierze filmu 'Kurier' KAPiF.pl

Na czerwonym dywanie nie zabrakło także celebrytów. Pojawiła się Doda wraz ze swoim mężem Emilem Stępniem. Dorota Rabczewska zaskoczyła wszystkich bardzo skromną i elegancką stylizacją. Piosenkarka postawiła na total look w bieli. Biały garnitur jest ostatnio bardzo popularny wśród rodzimych gwiazd showbiznesu. Agnieszka Dygant wybrała biały garnitur na premierę filmu "Kobiety mafii 2", a Małgorzata Socha pojawiła się w garniturze w tym kolorze na wiosennej ramówce Polatu

Stylizację Dody uzupełniał jeden z najmodniejszych dodatków sezonu wiosna-lato 2019. Szerokie, satynowe opaski do włosów inspirowane modą lat 90. to obok spinek i frotek najbardziej pożądane akcesorium tego roku. 

Więcej o: