Premiera "Kobiety mafii 2": Agnieszka Dygant w seksownym garniturze, Kasia Warnke w cekinowej stylizacji, Patryk Vega w sneakersach za 5 tysięcy złotych

W warszawskich Złotych Tarasach odbyła się premiera filmu Patryka Vegi "Kobiety mafii 2"

Na czerwonym dywanie pojawiły się wszystkie aktorki występujące w najnowszym filmie Patryka Vegi "Kobiety mafii 2". Najbardziej błyszczała Katarzyna Warnke, ale naszą uwagę zwróciła elegancka stylizacja Agnieszki Dygant i sneakersy Patryka Vegi.

Premiera "Kobiety mafii 2": kto pojawił się na czerwonym dywanie

Premiera filmu 'Kobiety mafii 2'Premiera filmu 'Kobiety mafii 2' kAPiF.pl

Agnieszka Dygant zdecydowała się na elegancki, biały garnitur od polskiej marki Marlu oraz pierzastą torebkę zaprojektowaną przez Sylwię Piekut. W stylizacji Dygant uwagę zwracał ponętny dekolt. Aktorka nie włożyła pod spód bluzki, tylko koronkowy stanik.

Katarzyna Warnke wybrała iście wieczorową kreację. Cekinowa sukienka z gorsetową górą i obszernym dołem, w pięknym kobaltowym odcieniu, była jedną z najbardziej wieczorowych stylizacji. Bardzo podobała nam się elegancka Edyta Herbuś w czarnym, dopasowanym kombinezonie. Aktorka uzupełniła stylizację żółtą etolą oraz dużymi, złotymi kolczykami.  Aleksandra Popławska zdecydowała się bardzo prostą, czarną sukienkę. Gdyby tylko zmieniła buty na nieco mniej toporny model, cała stylizacja wyglądałaby lepiej.

Patryk Vega w sneakersach GucciPatryk Vega w sneakersach Gucci Fot. Kapif.pl/ Gucci

Reżyser filmu "Kobiety mafii 2", Patryk Vega, pojawił się na premierze w czarnej marynarce obszytej błyszczącą nitką oraz najmodniejszych sneakersach sezonu. Model Gucci Flashtrek rozpoczął modą na tzw. ugly shoes. Para ozdobionych kamieniami sportowych butów kosztuje około 5 tys. złotych.

Więcej o: