Siostry Jenner stworzyły linię torebek dla Deichmann

Deichmann rozpoczyna sezon wiosenny z przytupem. W sklepach znanej marki pojawi się linia torebek stworzona we współpracy z Kendall i Kylie Jenner.

Klan Kardashian-Jenner nie zwalnia tempa. Słynne siostry to wytrawne bizneswoman - zarządzają własnymi markami odzieżowymi i kosmetycznymi, promują też kolekcje innych topowych brandów. W tym sezonie na współpracę z duetem Kendall i Kylie zdecydował się m.in. Deichmann.

Plecak z kolekcji Kendal + KyliePlecak z kolekcji Kendal + Kylie mat. prasowe Deichmann

Modele wybrane przez siostry Jenner wpisują się w najmocniejsze trendy sezonu. To między innymi metaliczne zapinane w pasie torebki-nerki, torby XXL, plecaki, klasyczne, eleganckie shopperki i sportowe torby weekendowe. Żeby kupić coś od Jennerek trzeba wydać od 70 do 140 zł. Na wszystkich modelach widnieje nazwa kolekcji, co pewnie jeszcze bardziej zachęci fanki Kendall i Kylie do zakupu sygnowanych przez nie toreb.  

Siostry Jenner dla DeichmannSiostry Jenner dla Deichmann mat. prasowe Deichmann

Przypomnijmy, że Kendall i Kylie to najmłodsze członkinie słynnej amerykańskiej rodziny Kardashian-Jenner. Pierwsza z nich spełnia się zawodowo jako modelka - pozowała m.in. dla Miu Miu, Longchamp czy Roberto Cavalli. Najmłodsza z sióstr to właścicielka świetnie prosperującej marki kosmetycznej Kylie Cosmetics.

Nerka z kolekcji Kendall i KylieNerka z kolekcji Kendall i Kylie mat. prasowe Deichmann

Więcej o: