Moda 2019: wiosenna kolekcja Top Secret

To kolejna udana kolekcja polskiej marki Top Secret. W wiosennej kolekcji projektanci proponują najmodniejsze nadruki i kolory.

Marka Top Secret wybrała najważniejsze trendy sezonu wiosna 2019. W kolekcji nie brakuje supermodnych kombinacji kolorystycznych oraz wzorów, które zachwycały na światowych wybiegach. 

Moda 2019: wiosenna kolekcja Top Secret

Kolory ziemi to wiodący trend w wiosennej kolekcji markiKolory ziemi to wiodący trend w wiosennej kolekcji marki Top Secret

W najnowszej kolekcji marka wykorzystuje najgorętsze trendy sezonu. Top Secret stawia na miks najmodniejszych, wiosennych wzorów: romantycznych kwiatów (strokrotek oraz dalii), kolorowych pasków oraz wężowego printu. Efekt patchworku uzyskano w kontrastowych zestawieniach barwnych nadruków w obrębie stylizacji. 

Wiosenny miks wzorów  w wiosennej kolekcjiWiosenny miks wzorów w wiosennej kolekcji Top Secret

W kolekcji Top Secret pojawiają się najmodniejsze kolory wiosny. Obecena jes żółć i ostry róż, gorąca czerwień, a także trawiasta zieleń. Nie mogło zabraknąć także palety nawiązującej do barw ziemi oraz przypraw.  

Moda 2019: Top Secret wiosna 2019

Jeśli chodzi o fasony, projektanci marki zdecydowali się na sporą różnorodność. W kolekcji pojawiają się romantyczne i zwiewne sukienki  oraz spódnice, z modnymi detalami w formie falbanek oraz plisek. Obecne są także minimalistyczne i proste kroje ubrań, nawiązujące do praktycznych ubrań roboczych. Tutaj zastosowano zdobienia w postaci dużych, nakładanych kieszeni, asymetrii i kimonowych rękawów. 

Modne detale w wiosennej kolekcji: falbany i wężowy printModne detale w wiosennej kolekcji: falbany i wężowy print Top Secret

Na wiosnę Top Secret proponuje także dżinsową kolekcję, w której dominuje kolor klasycznego indygo, pojawia się również pastelowy róż oraz sprany denim nawiązujący do stylu lat 80. oraz 90. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.