Prezent na walentynki dla niego

Jaki prezent kupić na walentynki? Przejrzałyśmy ofertę ciekawych polskich marek i wybrałyśmy pięć pomysłów na walentynki

Walentynki 2019 już za kilka dni. Przygotowałyśmy już dla was przegląd prezentów dla niej - seksowną bieliznę, sukienki na walentynkową kolację oraz biżuterię, którą chciałybyśmy dostać w prezencie. Jeśli szukacie pomysłu na prezent na walentynki dla chłopaka, wybrałyśmy dla was ciekawe oferty od polskich marek.

Prezent na walentynki

Prezenty na walentynkiPrezenty na walentynki Showroom.pl

T-shirt z fajnym nadrukiem będzie doskonałym prezentem na walentynki dla niego. Polecamy szczególnie polskie marki, które współpracują z ciekawymi projektantami oraz ilustratorami. Zamiast kupować kolejną koszulkę w popularnej sieciówce, wybierz coś niebanalnego. Koszula to nuda? Na pewno nie wtedy, gdy w ramach walentynkowego prezentu podarujesz ukochanemu coś naprawdę odjechanego. Skarpetki na prezent walentynkowy to banał? Jeśli zamiast zwykłego trójpaka, zdecydujesz się na pudełko wypełnione kolorowymi skarpetkami, gwarantujemy, że taki prezent spotka się z uznaniem twojej drugiej połówki. Twój facet hoduje gęstą brodę? Kosmetyki do pielęgnacji będą doskonałym pomysłem na walentynkowy prezent dla niego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.