Kasia Tusk wspiera WOŚP. Suknia ślubna blogerki została przekazana na aukcję

Kasia Tusk, autorka bloga Make Life Easier, przekazała na rzecz WOŚP swoją suknię ślubną. Allegro Charytatywni to cieszące się wielką popularnością aukcje w ramach Wielkiej Orkiestry Świętecznej Pomocy.

Charytatywne aukcje Allegro dla WOŚP wspierają od lat znani artyści, popularni aktorzy i sportowcy, a także blogerzy oraz influcencerzy. Do akcji "Rzeczy od serca" w tym roku po raz kolejny dołączyła para prezydencka - Agata Duda przekazała na licytację swoją sukienkę, a Andrzej Duda góralską kurtkę. W ramach aukcji WOŚP wylicytować można między innymi dzień z blogerką Maffashion i Red Lipstick Monster, sukienki od Dawida Wolińskiego czy BIZUU. A także suknię ślubną Kasi Tusk, jednej z najpopularniejszych polskich blogerek. 

Suknia ślubna Kasi Tusk na licytacji WOŚP

Autorka bloga Make Life Easier przeznaczyła na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy swoją suknię ślubną, a w dołączonym do licytacji krótkim wideo zdradziła, kto ją zaprojektował. Góra sukienki odszyta ze sprowadzonej z Francji koronki to projekt Gosi Baczyńskiej, natomiast dół kreacji to dzieło Magdy Sochy-Włodarskiej z marki Warsaw Poet. Suknia ślubna Kasi Tusk będzie odpowiednia dla drobnej kobiety, noszącej rozmiar 32-34. Aktualnie cena sukienki przekracza tysiąc złotych. Licytacja zakończy się 31 stycznia o godzinie 13:00.

Kasia Tusk nie zdradza szczegółów swojego ślubu 

Ślub Kasi Tusk nadal owiany jest tajemnicą. Blogerka nie zdradziła szczegółów ceremonii, ani nie podała jej dokładnej daty. W lipcu zeszłego roku na swoim instagramie, blogerka zamieściła zdjęcia z Rzymu, na których pozowała w białej sukni projektu marki Warsaw Poet. To właśnie wtedy pojawiły się pierwsze spekulacje na temat jej ślubu, ale Tusk nie potwierdziła tych informacji. W dołączonym do licytacji WOŚP wideo, blogerka zdradza jednak, że przekazana na licytację suknia ślubna ma już pięć lat, co wskazywałoby na to, że ceremonia odbyła się jednak dużo wcześniej niż w 2018 roku. 

Więcej o: