Agata i Andrzej Duda przekazali na WOŚP swoje ubrania

Para prezydencka dołącza do zbiórki na rzecz WOŚP, przekazując na aukcję swoje słynne ubrania: Agata Duda sukienkę, a Andrzej Duda kurtkę. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 13 stycznia 2019.

Agata Duda przekazała sukienkę na WOŚP

Pierwsza dama po raz kolejny wspiera zbiórkę Owsiaka, przekazując na aukcję swoje ubranie. W zeszłym roku Agata Duda wystawiła na licytację różowy kostium, w którym przywitała Melanię i Donalda Trump w Warszawie. Tym razem na aukcję trafiła kremowa sukienka w kwiaty oraz żakiet, a także zdjęcie z podpisem. Pierwsza dama wspomina w nim wpadkę, gdy w drodze na spotkanie w Białym Domu zgubiła but. 

Agata Duda przekazała na aukcję WOŚP kremową sukienkę w kwiatyAgata Duda przekazała na aukcję WOŚP kremową sukienkę w kwiaty Źródło: aukcje.wosp.org.pl/

Aktualna cena sukienki to 1000 złotych, ale można się spodziewać, że bliżej finału WOŚP suma mocno podskoczy. Dwa lata temu wystawione przez Agatę Dudę zdjęcie z biskupami sprzedano za 200 tysięcy złotych. Zeszłoroczny różowy kostium nie cieszył się aż tak dużym powodzeniem, ostatecznie osiągnął cenę 3100 złotych. Jak będzie tym razem? Wszystko okaże się 22 stycznia. Tego dnia o godzinie 11:35 zakończy się aukcja kremowej sukienki. 

Przypominamy, że Agata Duda została niedawno okrzyknięta najlepiej ubraną Polką. Subiektywny ranking z Pierwszą Damą na czele przygotował Super Express. 

Góralska kurtka Andrzeja Dudy na licytacji WOŚP

Słynna góralska kurtka Andrzeja Dudy teraz do kupienia na aukcji WOŚPSłynna góralska kurtka Andrzeja Dudy teraz do kupienia na aukcji WOŚP Źródło: aukcje.wosp.org.pl/

Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wspiera również Andrzej Duda. Prezydent przekazał na licytację szeroko komentowaną przez media góralską kurtkę. Andrzej Duda miał ją na sobie podczas nieformalnego spotkania w trakcie szczytu V4 na Węgrzech w 2017 roku. Potem w tej samej kurtce pojawił się na uroczystościach z okazji igrzysk olimpijskich w Pjongczangu, a niedawno także na spotkaniu z sekretarzem generalnym ONZ podczas szczytu klimatycznego w Katowicach.

Góralska kurtka prezydenta to dzieło polskiej firmy Gorsecik z Poronina. Okrycie wierzchnie zdobią regionalne wzory. Ten kto wygra licytację, otrzyma również zdjęcie z popisem Prezydenta. 

Aukcje WOŚP na Allegro - co gwiazdy przekazały na licytację?

Na apel WOŚP jak co roku odpowiedziało też wiele innych gwiazd. Anna Lewandowska wystawiła na licytację zaproszenie na wiosenny obóz "Camp by Ann", który odbędzie się w maju 2019 roku. Robert Lewandowski zaprasza na spotkanie i lunch dla dwóch osób w Warszawie lub Monachium. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wystawili na licytację dwa plecaki z wyposażeniem z pierwszej edycji programu "Azja Express". Z kolei Szymon Majewski obiecuje 20-minutowe przemówienie na ślubie pary, która wygra jego licytację.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jeśli chcesz być na bieżąco informowana o najciekawszych kolekcjach oraz zakupowych okazjach, wypróbuj nasz nowy newsletter. KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ DO NOWEGO NEWSLETTERA.

Giorgio Armani - jak poznał go cały świat?