Intimissimi poszerza swoją rozmiarówkę. Linia Vera już w sprzedaży

Jeszcze do niedawna dziewczyny, których rozmiar biustu przekraczał mityczne D, nie miały po co wchodzić do sklepów Intimissimi. Na szczęście to już przeszłość. Włoska marka poszerzyła swoją ofertę, a do sprzedaży trafiły cztery modele, których rozmiarówka kończy się na 90F.

Vera to nowa linia staników Intimissimi, która skierowana jest do kobiet mających pełniejszy biust. Jeszcze do niedawna jednym z głównym zarzutów, które padały pod adresem włoskiego brandu, było to, że tworzą swoje kolekcje tylko dla wybranej grupy kobiet. Faktycznie, choć modele zwracały uwagę modnym, estetycznym designem, to część klientek mogła na nie tylko popatrzeć. Miseczka, której rozmiarówka kończy się na (małym) D, to niestety nadal norma w wielu popularnych sklepach bieliźnianych. Szczególnie marki sieciówkowe opierają się przed wprowadzeniem biustonoszy na większe piersi. Na szczęście zachodzą tu zmiany, czego przykładem jest właśnie Intimissimi.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jeśli chcesz być na bieżąco informowana o najciekawszych kolekcjach oraz zakupowych okazjach, wypróbuj nasz nowy newsletter KLIKNIJ BY ZAPISAĆ SIĘ NA NEWSLETTER

Modele Mara i Iris z linii VeraModele Mara i Iris z linii Vera mat. prasowe

Linia Vera składa się póki co z czterech modeli: to balkonetka klasyczna Mina, balkonetka bez fiszbin Mara, balkonetka bez usztywnienia Clara i braletka Iris. Wszystkie staniki występują w poszerzonej rozmiarówce (miseczka B-F, obwód: 75-95). Mają bardzo eleganckie, koronkowe wykończenie i stosunkowo grube ramiączka, dzięki czemu powinny być komfortowe w noszeniu. Ich ceny są nieco wyższe niż pozostałych modeli i oscylują w okolicach 210 - 270 zł. 

Modele Mina i Clara z linii VeraModele Mina i Clara z linii Vera mat. prasowe