Bielizna sloggi w drogeriach Rossmann

Od 30 listopada do 27 grudnia w 800 punktach Rossmann będzie można kupić bestsellerowe kolekcje marki sloggi: Zero Feel oraz Weekend w wyjątkowych, świątecznych odsłonach.

sloggi ZERO FEEL i sloggi WEEKEND 

Bielizna marki sloggi ceniona jest przede wszystkim za komfort i wygodę. Bezszwowe biustonosze z kolekcji Zero Feel powstały dzięki połączeniu unikalnej technologii z opatentowaną, japońską tkaniną. Bielizna sloggi ZERO FEEL okazała się hitem na rynku azjatyckim, w ciągu roku sprzedano ponad 2 mln produktów z tej kolekcji. 

Wygodna kolekcja ZERO FEEL i WEEKEND będzie dostępna w sieci RossmannWygodna kolekcja ZERO FEEL i WEEKEND będzie dostępna w sieci Rossmann Sloggi

W Rossmannie pojawi się limitowana kolekcja ZERO FEEL, któa spodoba się miłośniczkom błyszczących dodatków. Bielizna została ozdobiona nadrukiem złotych, błyszczących gwiazdek. Z tej kolekcji dostępne będą również bestsellerowy stanik bralett oraz wygodne figi.

Bestsellerowe kolekcje sloggi w świątecznej odsłonieBestsellerowe kolekcje sloggi w świątecznej odsłonie sloggi

Superwygodne figi z drugiej bestsellerowej kolekcji sloggi WEEKEND również będą dostępne w limitowanej odsłonie. W trójpaku znajdziecie wygodne majtki ozdobione świątecznymi nadrukami. 

sloggi - najbardziej wygodna bielizna na świecie

Historia marki sloggi rozpoczęła się w 1979 roku od "bawełnianej rewolucji" na rynku bieliźnianym. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych tkanin bielizna sloggi jest niezwykle miękka i świetnie dopasowuje się do kobiecej sylwetki. W kolejnych latach marka wprowadza nowe rozwiązania, dzięki którym zostaje okrzyknięta producentem najwygodniejszej bielizny na świecie. Linia sloggi ZERO FEEL okazuje się kolejnym bestsellerem, a w połowie 2018 roku marka przedstawia innowacyjną kolekcję w segmencie bielizny premium - S by sloggi. Ta składająca się z czterech wyjątkowych serii linia skierowana do kobiet i mężczyzn wyróżnia się ultralekką i delikatną w dotyku bielizną oraz minimalistycznym designem. 

Bielizna premium - linia Serenity sloggiBielizna premium - linia Serenity sloggi sloggi