Nowa kolekcja God Save Queens. Satynowa bielizna jak z królewskiej garderoby

Ich patent na bieliznę sprowadza się do prostego motta #besexy! Nowa kapsułowa kolekcja potwierdza wizerunek God Save Queens - polskiej marki, która ubiera kobiety jak prawdziwe królowe.

W erze #metoo jest miejsce i na autentyczną naturalność, i na bezpruderyjny seksapil. Potwierdza to marka God Save Queen, która siłę i wyzwolenie kobiet widzi właśnie w tej drugiej kategorii. Międzynarodową rozpoznawalność przyniosły im uwodzicielskie komplety bielizny oraz stroje kąpielowe. W jednym z nich sfotografowała się Kylie Jenner, popularyzując markę w mediach społecznościowych.

Najnowsza kolekcja God Save Queens nosi tytuł 'Tsaritsa'Najnowsza kolekcja God Save Queens nosi tytuł 'Tsaritsa' Mat. prasowe

Nowa kolekcja God Save Queens odwołuje się do historii z czasów dawnej arystokracji. Nie bez powodu nosi ona tytuł "Tsaritsa", co brzmi jak nasza "caryca", a w tłumaczeniu z rosyjskiego oznacza właśnie odpowiedniczkę "królowej". Kapsułowa linia składa się z siedmiu elementów, tworzących pięć kompletów bielizny. Jest wśród nich body, dwie gorsetowe sukienki, dwa biustonosze i dwie pary fig. Wszystkie wykonano z elastycznej, jedwabnej satyny, która przypomina tradycyjną bieliznę noszoną kiedyś pod dworskimi sukniami.

God Save Queens stawia na gorsetowe sukienki inspirowane bielizną arystokratekGod Save Queens stawia na gorsetowe sukienki inspirowane bielizną arystokratek Mat. prasowe

W nowej kolekcji God Save Queens nie rezygnuje z charakterystycznej dla siebie logomanii. Tym razem literki GSQ nie pojawiają się na taśmach, ale na pokrywają całe fragmenty bielizny. Całość utrzymana jest w biało-czarnej kolorystyce, co nadaje jej nowoczesny charakter. Body i sukienki z wiązaniem jak w tradycyjnym gorsecie mogą stać się widocznym elementem stylizacji. Takie zresztą było jedno z pierwotnych założeń marki - stworzyć bieliznę, która będzie gadżetem, dopełnieniem albo stylizacją samą w sobie.

Nowa kolekcja God Save Queens składa się z pięciu zestawów bieliznyNowa kolekcja God Save Queens składa się z pięciu zestawów bielizny Mat. prasowe

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jeśli chcesz być na bieżąco informowana o najciekawszych kolekcjach oraz zakupowych okazjach, wypróbuj nasz nowy newsletter! KLIKJNIJ TUTAJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ DO NOWEGO NEWSLETTERA.

autor
Wybór redakcji. Katarzyna Żechowicz - redaktor
Trendy na jesień-zimę 2018/2019

Trendy na jesień-zimę 2018/2019

Tegoroczna jesień zapowiada się niezwykle ciekawie! Torebki wreszcie przestają być nudne, a spódnice mienią się wszystkimi barwami! Do mody wraca ulubiony płaszcz Catherine Deneuve, czyli ze skóry. Pogoda sprzyja sneakersom - wybrałam najlepsze modele, za które nie zapłacisz fortuny.

Victoria's Secret 2018 - mamy pierwsze nagrania z pokazu