Reserved - modna dziewczynka. Markowe sukienki, torebki, buty

Redakcja
09.05.2018 12:00
sukienki dla dziewczynek Reserved Kids

sukienki dla dziewczynek Reserved Kids (Fot. www.instagram.com/reserved)

Dziewczynki już od najmłodszych lat chcą wyglądać pięknie. Jeśli twoja córka, wnuczka lub siostrzenica to modna dziewczynka, sprawdź, jakie propozycje markowych sukienek, torebek i butów z Reserved przygotowaliśmy specjalnie z myślą o niej.

Każda mama kilkuletniej dziewczynki wie, że w pewnym wieku dla młodej elegantki staje się ważne co i kiedy zakłada. Jeśli twoje dziecko weszło już w ten okres, staraj się słuchać jego potrzeb. Gdzie znaleźć kompromis pomiędzy wygodą, praktycznością a stylem? Ubrania marki Reserved to idealny wybór, by zaspokoić gusta dziewczynek i praktyczne podejście ich mam. 

Reserved - sukienki dla dziewczynki 

Ulubionym strojem każdej dziewczynki jest sukienka. Jeśli szukasz tej idealnej, nie musisz wydawać fortuny kupując w niszowych i trudno dostępnych miejscach, jak np. autorskie butiki. Piękne dziewczęce sukienki znajdziesz w Reserved - od tych prostych, na co dzień, aż po modele na specjalne okazje. Twoja córka może wyglądać pięknie niezależnie od okazji i przy niewielkim nakładzie kosztów.

sukienki dla dziewczynki Reserved Kidssukienki dla dziewczynki Reserved Kids Fot. materiały partnerów / kolaż avanti24

Reserved - torebki dla dziewczynki 

Dziewczynki często naśladują swoje mamy, więc nic dziwnego, że z czasem upominają się o prawdziwy damski atrybut, jakim jest torebka. Mała i poręczna torba przyda się również na wycieczki szkolne czy inne okazja, w których dziecko musi zabrać ze sobą kilka podstawowych rzeczy. W ofercie Reserved znajdziecie piękne wzory torebek - kwiatki, lody, uśmiechnięte buźki oraz inne kolorowe motywy.

torebki dla dziewczynki Reserved Kidstorebki dla dziewczynki Reserved Kids Fot. materiały partnerów / kolaż avanti24

Reserved - buty dla dziewczynki 

Najbardziej uniwersalne buty dla dziewczynki? Oczywiście balerinki! Wygodne i pasujące do wielu ubrań w szafie świetnie uzupełnią codzienne zestawy oraz stylizacje na wyjątkowe okazje. W serii ubrań i dodatków Reserved Kids znajdziecie z pewnością buty, które przypadną do gustu najmłodszym pociechom.

buty dla dziewczynki Reserved Kidsbuty dla dziewczynki Reserved Kids Fot. materiały partnerów / kolaż avanti24