ECCO WALKATHON: spacer w słusznej sprawie

NS
29.08.2018 12:09
ECCO Walkathon

ECCO Walkathon (mat. partnera)

W sobotę 15 września odbędzie się kolejna edycja charytatywnego spaceru organizowanego przez markę ECCO. Za każdy przebyty przez nas podczas ECCO WALKATHON kilometr marka przekaże 4 zł na rzecz wybranej fundacji.

Już za nieco ponad dwa tygodnie wystartuje ECCO WALKATHON - największy charytatywny spacer w Polsce. Każdy z uczestników ma do wyboru dwie trasy: „Familijną” 6 km, oraz „Śladami Warszawy” - 10 km. Obie grupy startują z parku Agrykola. Za każdy przebyty kilometr, marka ECCO przekazuje 4 zł na rzecz wybranej przez nas fundacji: Radia Zet lub TVN „Nie jesteś sam”.

ECCO WalkathonECCO Walkathon Mat. prasowe

Ambasadorami akcji w tym roku zostali: Szymon Majewski, Oliwier Janiak, Paulina Smaszcz, Joanna Racewicz, Agnieszka Kołodziejska, Kamil Nosel, Damian Michałowski, Marcin Wojciechowski oraz Mariusz Przybylski. Projektant w w ramach długofalowej współpracy z marką ECCO przygotuje specjalnie dedykowaną na ECCO WALKATHON kolekcję skarpet.

Bilety na ECCO WALKATHON można nabyć w sklepach ECCO, na stronie internetowej marki oraz 15 września już na miejscu, na terenie Agrykoli. 

Więcej o: