Dawid Kwiatkowski został nowym ambasadorem marki Reebok Classic

Natalia Stachacz
05.01.2018 13:22
Dawid Kwiatkowski dla Reebok

Dawid Kwiatkowski dla Reebok (Mat. prasowe)

Grono polskich ambasadorów Reebok Classic poszerzyło się o kolejną osobę. Marka zaprosiła do współpracy Dawida Kwiatkowskiego - muzyka i idola młodego pokolenia.

Reebok już kolejny raz zaprasza do współpracy osobę z kręgu muzyki i sztuki - do Julii Wieniawy i Natalii Nykiel dołączył właśnie Dawid Kwiatkowski, który został nowym ambasadorem marki.

Dawid Kwiatkowski dla ReebokDawid Kwiatkowski dla Reebok Mat. prasowe

Kwiatkowski to obecnie jeden z najpopularniejszych piosenkarzy młodego pokolenia w Polsce. W niezwykle szybkim tempie zawojował polską sceną muzyczną, zyskał popularność i szerokie grono fanów. Jego muzyczna kariera rozwinęła się tak szybko, że debiutancka płyta zyskała miano złotej jeszcze przed wprowadzeniem jej do sprzedaży.

Dawid Kwiatkowski dla ReebokDawid Kwiatkowski dla Reebok Mat. prasowe

Tym razem Dawid Kwiatkowski zaangażował się w projekt modowy - przez następne miesiące będzie występował jako ambasador Reebok Classic. Kwiatkowski jest uosobieniem tego, co wpisuje się w filozofię marki, która do współpracy zaprasza osoby energiczne, posiadające swój indywidualny styl, będące głosem współczesnego pokolenia. Nawiązując współpracę z muzykiem Reebok chce dotrzeć do młodszej grupy odbiorców.

Kultowe buty Reebok Freestyle & Workout mają już 30 lat!