Zimowe swetry z warkoczami

Joanna Szczurek/ DŁ
08.01.2019 14:50
swetry z warkoczami

swetry z warkoczami (showroom)

Za oknem sypie śnieg i doskwiera mróz. W zimowych stylizacjach ważne są nie tylko modne i nieszablonowe rozwiązania, ale przede wszystkim komfort i praktyczność stroju. Zobacz wybrane przez nas najpiękniejsze swetry z warkoczami!

swetry z warkoczamiswetry z warkoczami Pinterest/ LoLoBu/ The Fashion Cuisine/ WebInspo

Swetry z warkoczami

Na co dzień sweter z warkoczami noś z klasycznymi jeansami. Najlepiej wygląda z tymi dopasowanymi, ale nie mocno obcisłymi. Do tego włóż wygodne trapery lub śniegowce, które królują w tym sezonie. Ten zestaw to propozycja dla miłośniczek prostych i wygodnych rozwiązań, które jednak wciąż lubią wyglądać stylowo.

Jeżeli lubisz bawić się modą i nowatorskie kombinacje nie są ci obce, spróbuj połączyć sweter z warkoczami z cygaretkami w modną kratkę i z podwyższonym stanem. Taki strój możesz nosić zarówno do pracy, jak i spotkanie ze znajomymi. Kolor swetra możesz wybrać zależności od okazji  -  jeżeli obowiązują cię zasady biurowego dress code'u, postaw na kremowy. Jednak jeżeli możesz odrobinę zaszaleć, wybierz ten w kolorze fuksji lub czerwieni.

Sweter z warkoczemSweter z warkoczem Showroom/ Bienkovska

Sweter z warkoczem będzie wyglądał świetnie w połączeniu ze spódnicą. Na bardziej formalne wyjście zestaw go ze skórzaną spódnicą ołówkową. Na mniej oficjalne okazje możesz włożyć go do plisowanej spódnicy i botków na słupku lub traperów!

Pomarańczowy sweter z warkoczemPomarańczowy sweter z warkoczem Showroom/Fobya

Na czym polega zmowa kolorów?

Więcej o: