Stylizacje dla blondynek - zestawy, które podkreślą urodę blondynek

Blondynki są uważane za jedne z atrakcyjniejszych kobiet, nic więc dziwnego, że wiele z nas farbuje włosy na ten kolor. Jeśli zastanawiasz się, jakie kolory i stylizacje najlepiej podkreślą blond włosy, przygotowałyśmy dla ciebie kilka inspiracji.

W stylu Emmy Stone

Emma Stone znana jest ze swoich rudych włosów, jednak jako blondynka również prezentuje się doskonale. Do tej stylizacji wybrała bazę w neutralnych barwach, którą ożywiają czerwone spodnie oraz złote półbuty. Czarno-biała góra jest na tyle uniwersalna, że będzie świetnie się prezentować na większości blondynek.

W stylu Emmy StoneW stylu Emmy Stone kolaż avanti24 /fot. dailymail.co.uk /materiały partnerów kolaż avanti24 /fot. dailymail.co.uk /materiały partnerów

Black total look

Czerń prezentuje się doskonale na wielu typach urody, ale blondynki o zimnym typie będą wyglądać w niej zjawiskowo. Wielowarstwowa stylizacja wygląda ciekawie i doskonale sprawdzi się w chłodniejsze dni, a dobranie różnorodnych faktur materiałów sprawi, że całość nabierze bardzo wyrazistego efektu.

Black total lookBlack total look kolaż avanti24 /fot. randomworld.net /materiały partnerów kolaż avanti24 /fot. randomworld.net /materiały partnerów

Pastele dla blondynki

Delikatna uroda blondynek sprawia, że wiele z nich świetnie wygląda w pastelach. Dotyczy to głównie kobiet o cieplejszym typie urody, ale również panie o chłodniejszym typie mogą wypróbować pastelowe połączenia. Nam wyjątkowo przypadło do gustu połączenie pudrowego różu i bieli, które sprawdzi się nie tylko wiosną czy latem.

Pastele dla blondynkiPastele dla blondynki kolaż avanti24 /fot. lolobu.com /materiały partnerów kolaż avanti24 /fot. lolobu.com /materiały partnerów

Ogromna różnorodność odcieni blond włosów sprawia, że nie sposób jednoznacznie powiedzieć, w jakich kolorach blondynki wyglądają najlepiej. Wiele zależy od typu urody oraz temperatury naszego blondu. Chłodne, platynowe i popielate blondy zdecydowanie lepiej wyglądają w zimniejszych barwach, z kolei miodowy czy słoneczny blond to kolory zdecydowanie cieplejsze. Wypróbuj różne połączenia kolorów i znajdź swój typ!

Zobacz też modne akcesoria i dodatki do swoich stylizacji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.