Jak się ubrać do pracy? Propozycje na nadchodzący poniedziałek

Szukasz pomysłu na odświeżenie swojej biznesowej garderoby? Zobacz nasze propozycje, jak się ubrać do pracy z wykorzystaniem najnowszych trendów.

Spodnie i koszula

Zestaw ze spodniami świetnie spełni swoją rolę późną jesienią i pozwoli stworzyć ciekawy outfit biurowy. Jednak zamiast wybierać klasycznej białej koszuli, proponujemy ożywić nieco stylizację, sięgając po model w jednym z modniejszych kolorów sezonu - bordo, szmaragdowej zieleni lub kobaltowego niebieskiego. Te trzy kolory doskonale nadają się do pracy i w więksości firm nie będą stanowić problemu. Całość podkreślą odpowiednie dodatki.

Spodnie i koszulaSpodnie i koszula kolaż avanti24 /materiały partnerów /Spodnie i koszula kolaż avanti24 /materiały partnerów /Spodnie i koszula

Spódnica do pracy

Do pracy najczęściej sięgamy po ołówkową spódnicę, ponieważ jest bardzo elegancka w swoim klasycznym i prostym kroju. Jednak nie jest to fason, który dobrze służy każdej z nas. Dla tych kobiet, które nie czują się dobrze w ołówku, proponujemy stylizacje z rozkloszowaną spódnicą z supermodnej w tym sezonie skóry. W zestawieniu z białą koszulą będzie stanowić ciekawy i nieoczywisty outfit biurowy.

Spódnica do pracySpódnica do pracy kolaż avanti24 /materiały partnerów /Spódnica do pracy kolaż avanti24 /materiały partnerów /Spódnica do pracy

Sukienka do pracy

Jeżeli do pracy zdecydujemy się na sukienkę, warto podkreślić jej styl dobierając np. długą kamizelkę, która w tym sezonie po raz kolejny odnosi ogromny sukces i cieszy się popularnością. Kamizelka z sukienką będzie ciekawą wariacją klasycznego zestawu biurowego ze spódnicą, koszulą i żakietem. Eleganckie dodatki i biżuteria dopełnią całości, a kropką nad i będą dobrze dobrane perfumy.

kolaż avanti24 /materiały partnerów /Sukienka do pracy

Jeśli zastanawiasz się, jak się ubrać do pracy i chcesz odświeżyć swoją garderobę, zobacz kilkanaście propozycji ubrań i dodatków, które przygotowałyśmy poniżej. Wśród nich znajdą się zarówno klasyczne kroje i kolory, jak i te, które podążają za najnowszymi trendami.

Sprawdź więcej w sklepie Avanti.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.