Winona Ryder i Elizabeth Olsen w nowej kampanii H&M

Winona Ryder i Elizabeth Olsen tańczą tango w nowym spocie reklamowym promującym wiosenną kampanię marki H&M. To nie żart, lecz świetny filmik, w którym gwiazda serialu "Stranger things" i najmłodsza z sióstr Olsen pokazują siłę kobiecego temperamentu, prezentując ubrania szwedzkiej sieciówki.

Wiosenna kolekcja H&M od 21 marca dostępna jest w sklepach stacjonarnych oraz online. Tym razem do udziału w promocji kolekcji szwedzki gigant na rynku odzieżowym zaprosił amerykańskie gwiazdy - Winonę Ryder i Elizabeth Olsen. Panie w specjalnie nagranym filmiku tańczą tango, prezentując najnowsze ubrania z kolekcji H&M, a także emanując charyzmą i kobiecą siłą. Zdjęcia do kampanii robiono w Buenos Aires. Obok Winony Ryder i Elizabeth Olsen wystąpiły w niej modelki Andreea Diaconu, Anna Ewers, Imaan Hammam, Naomi Shimada oraz piosenkarka Andrea Valle.

 

Nowa kolekcja H&M hołduje nieśmiertelnym wiosennym klasykom. Zwiewne sukienki, spodnie palazzo, kwiatowe motywy, jeansy i eleganckie bluzki zyskały nowoczesny styl dzięki haftom, asymetrycznym cięciom oraz kaskadowym falbanom. Dominującymi kolorami są czerń, biel, czerwień, pojawiają się też niebieskie akcenty. 

H&M wiosna/lato 2018H&M wiosna/lato 2018 Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.