Jesienna kolekcja koszul damskich Wólczanka: focus na wzór!

Wólczanka przyzwyczaiła nas do typowo biznesowych kolekcji, w których główną rolę odgrają oczywiście koszule. Od kilku sezonów marka stara się jednak wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientek, które ten element garderoby traktują dużo bardziej casualowo. M.in. dlatego mocny kolor i oryginalny wzór to znaki rozpoznawcze jesiennej kolekcji Wólczanka.

Nowa kampania WólczankaNowa kampania Wólczanka Nowa kampania Wólczanka Nowa kampania Wólczanka

Wólczanka to marka, która idąc z duchem czasów (i trendów!) nie zatraca tego, z czego była do tej pory doskonale znana: wysokiej jakości i kobiecych fasonów, które sprawdzają się w biurze, ale i na co dzień. Właśnie dlatego w nowej kolekcji marki oprócz klasycznych biznesowych modeli, znalazły się również koszule w fantazyjne wzory.

Projektant marki Dariusz Jarzynka zdążył już przyzwyczaić nas do tego, że oprócz klasycznej palety kolorystycznej bazującej na bieli, błękicie i różu, w swoich kolekcjach chętnie wykorzystuje również wyszukane nadruki. Inspiracji do ich tworzenia dostarczają mu częste podróże oraz udział w najważniejszych targach mody na świecie.

Kolekcja damska to kilka grup stylistycznych zbudowanych w oparciu o dany kolor bądź motyw. Każda z nich stanowi odrębną całość, jednak jeśli przyjrzeć im się bliżej, to można dostrzec, że wszystkie zręcznie się uzupełniają.

Koszule z nowej kolekcji WólczankaKoszule z nowej kolekcji Wólczanka Koszule z nowej kolekcji Wólczanka Koszule z nowej kolekcji Wólczanka

Bardzo ciekawą propozycją jest także koszula uszyta z mięsistej, czarnej koronki, łącząca w sobie elegancję i modny w tym sezonie neoromantyczny klimat.

W kolekcji nie zabraknie też pięknych motywów kwiatowych w ciemniejszych, nieco melancholijnych, bo typowych dla jesieni barwach: od brązów i bordo, przez intensywne zieleń i fiolet aż po głęboki granat. Mocno wyróżniać będzie się też współczesna interpretacja geometrycznych wielobarwnych nadruków w stylu retro oraz patchworkowe kompozycje inspirowane wielobarwnymi, orientalnymi mozaikami - dodaje projektant.
Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA