Plecaki skórzane - trafny wybór zamiast torebki

Klaudia Stawska/ DŁ/AZ/DZ
03.01.2019 15:00
Plecaki

Plecaki (Fot. www.instagram.com/eobuwie)

Skórzane plecaki damskie to trafny wybór do każdej miejskiej stylizacji. Są eleganckie i stylowe, więc doskonale zastąpią torebkę.
 
 

Plecaki skórzane: stylowa alternatywa dla torebki 

Sprawdzą się jako dodatek nie tylko do luźnych stylizacji o sportowym charakterze, ale też do bardziej eleganckich zestawów . Plecaki skórzane świetnie wyglądają np. w zestawie z kombinezonem lub sukienką i szpilkami, gdyż przełamują nieco oficjalny charakter tych kreacji. Z powodzeniem możemy zdecydować się na nie, wybierając się na miasto, na spotkanie z przyjaciółmi czy na imprezę. Plecaki skórzane pojawiają się nie tylko w kolekcjach popularnych marek, ale także na wybiegach znanych projektantów. W tym sezonie hitem okazały się zamszowe miniplecaki od Chloe, aksamitne modele od Gucci oraz klasyczny fason YSL. 

Skórzane plecaki zastąpią torebkę także w czasie weekendowej wyprawy do centrum handlowego, kiedy potrzebujemy wolnych rąk, by oglądać i przymierzać modowe nowości. Zobaczcie nasz przegląd najmodniejszych fasonów, które doskonale sprawdzą się zimą.

PlecakPlecak Fot. Materiały partnerskie Fot. Materiały partnerskie

Eleganckie plecaki skórzane do pracy

Jeśli zastanawiasz się czy plecak skórzany to dobra alternatywa dla eleganckiej torebki do pracy, nasza odpowiedź brzmi: oczywiście, że tak! To modne i praktyczne rozwiązanie. Połączenie skóry i złotych lub srebrnych dodatków nadaje plecakowi elegancki charakter. Jest to wygodne rozwiązanie - z łatwością możesz nosić w nim najważniejsze przedmioty. Niektóre z naszych propozycji bez problemu zmieszczą format A4, a nawet laptop! 

PlecakiPlecaki Fot. Materiały partnerskie Fot. Materiały partnerskie

Więcej o: