Biżuteria znanych marek. Tory Burch i Michael Kors z rabatem!

Agata Zielińska
24.01.2020 13:02
Biżuteria

Biżuteria (www.shutterstock.com)

Biżuteria jest jednym z najważniejszych dodatków, który sprawia, że nawet najprostsza kreacja zyskuje miano wieczorowej stylizacji. Dodaje blasku i szyku, podkreśla kobiecą urodę. Znane marki takie jak Michael Kors i Tory Burch mają w swojej ofercie biżuterie codzienną oraz wieczorową, na wyjątkowe okazję. Postanowiłyśmy wziąć pod lupę bransoletki, kolczyki i pierścionki i wybrałyśmy najładniejsze modele, które dostępne są z rabatem!

Bransoletki Tory Burch

Dzienne oraz wieczorowe bransoletki Tory Burch kupicie z rabatem. Wybrałyśmy dla was najpiękniejsze modele: 

Bransoletki Tory BurchBransoletki Tory Burch Fot. Materiały partnera

Pierścionki Tory Burch

Pierścionki to świetny dodatek, gorącym hitem są grube modele przypominające obrączkę, a także pierścionki w kilku rozmiarach ułożone na różnych wysokościach. Wybraliśmy klasyczną biżuterię ze znakiem rozpoznawczym Torry Burch. 

Pierścionki Tory Burch Fot. Materiały partnera

Pierścionki Tory BurchPierścionki Tory Burch Fot. Materiały partnera

Michael Kors - zachwycająca biżuteria z rabatem

Brandu Michael Kors nie trzeba nikomu przedstawiać. Zegarki i torebki tego amerykańskiego projektanta są pożądane przez kobiety i mężczyzn na całym świecie. 

Biżuteria tej marki także nas zachwyciła, jest idealna na prezent, szczególnie motyw z kłódką! 

Biżuteria Michael KorsBiżuteria Michael Kors Fot. Materiały partnera

Kolczyki Tory Burch

Tory Burch to dość młoda marka, ale zdążył już o niej usłyszeć świat. Jej założycielką jest była redaktor mody jednego z najbardziej popularnych i poczytnych magazynów na świecie - Harper's Bazaar. Ubrania marki dedykowane są kobietom, które lubią łączyć klasykę z elegancją. Jej znakiem rozpoznawczym jest monogram w kształcie litery "T" widoczny szczególnie na torebkach, ale także na biżuterii. 

Kolczyki Tory BurchKolczyki Tory Burch Fot. Materiały partnera

Więcej o: