Bergstern - klasyka i nowoczesność zamknięta w zegarku

KJŻ - KŻ
17.08.2018 09:55
Bergstern

Bergstern (Mat. prasowe)

Współczesny mężczyzna ceni sobie nowoczesny design, ale nie ucieka również od tradycji i klasycznych wzorów. Piękny zegarek to nie tylko dopełnienie eleganckiego zestawu do pracy, ale również inwestycja w jakość. Synonimem tych rzeczy są właśnie zegarki marki Bergstern, gdzie szwajcarska solidność łączy się z niezwykłym stylem i pięknym wyglądem projektów.

Szwajcarska jakość

Znakiem rozpoznawczym zegarów Bergstern jest precyzja wykonania i trwałe materiały – stal nierdzewna oraz tytan. Ich sercem jest niezawodny mechanizm kwarcowy - Ronda, ETA lub automat Sellita.

BergsternBergstern Mat. prasowe

Marka Bergstern nie ukrywa swoich silnych inspiracji urzekającym i pięknym szwajcarskim krajobrazem. W swoich projektach próbuje uchwycić jego spokój, czystość i harmonię, a zarazem siłę natury. To właśnie dlatego, pośród zegarków marki Bergstern, swój ulubiony model znajdą mężczyźni ceniący aktywność i ciągły ruch, a także ci, którzy wolą spokój i systematyczne dążenie do sukcesu. Zegarki Bergstern idealnie dopasowują się do charakteru swoich właścicieli, bez względu na wykonywaną pracę czy styl życia.

Dla marki Bergstern Szwajcaria to nie tylko źródło inspiracji .Tam również produkowany jest każdy zegarek sygnowany marką Bergstern. Ze szwajcarską precyzją i dzięki zaawansowanej technologii powstają tu piękne i wysokiej jakości produkty, które poddawane są rygorystycznym kontrolom. Zanim trafią do sprzedaży w salonie, a następnie dopełnią garderobę klientów są wielokrotnie sprawdzane. Jakość wszystkich modeli zegarków Bergstern gwarantuje sygnatura Swiss Made.

BergsternBergstern Mat. prasowe

Mistrzowski design i wykonanie

Czasomierze Bergstern cechuje jakościowa specyfikacja przy zachowaniu cenowej dostępności. Obejmuje ona wszystkie trzy linie dzielące dostępne modele (według stylistyki i przeznaczenia) na klasyczne i sportowe oraz biżuteryjne (damskie). Koperty zegarków Bergstern wykonane są ze stali szlachetnej lub z tytanu. Szkło jest mineralne, utwardzane bądź szafirowe.

Serce każdego z czasomierzy Bergstern to szwajcarski, niezawodny i precyzyjny mechanizm z właściwymi dla charakteru zegarka funkcjami, w tym z chronografem. Zegarki wyposażone są w bransoletę, pasek kauczukowy lub pasek ze skóry naturalnej. Złocenia wykonane są zapewniającą wysoką odporność na ścieranie techniką IPG, a także galwaniczną, z 10-mikronową grubością powłoki. Modele klasyczne i biżuteryjne charakteryzuje wodoszczelność do 30 lub do 50 metrów, modele sportowe – do 200 metrów.

BergsternBergstern Mat. prasowe

Styl - między klasyką a nowoczesnością

Wzornictwo zegarków Bergstern to złoty środek między klasyką i nowoczesnością. Są praktyczne i przeznaczone zarówno do zadań dnia codziennego, jak i szczególnych okazji. Wielkim atutem wszystkich modeli jest stylistyczny umiar, a co za tym idzie, uniwersalność. Cechy te, zgodnie z duchem marki, czynią z zegarka Bergstern doskonałego towarzysza niezależnie od podejmowanych wyzwań.

Modele klasyczne urzekają nienagannością kształtu i detalu, sportowe dynamizmem i kontrastującymi akcentami, biżuteryjne – dyskretną elegancją i ogładą linii.

Bergstern kolekcje

Kolekcja Active to sportowe zegarki pełne męskości, mocy i charakteru. Reprezentują styl życia na wysokich obrotach, w którym nie istnieją półśrodki. Każdy element zegarka nadaje mu walecznego wyglądu, jaskrawe i kontrastujące barwy dodają dynamiki. Parametry techniczne pozwalają na podejmowanie wszystkich możliwych wyzwań.

Bergstern - zegarki z kolekcji ActiveBergstern - zegarki z kolekcji Active Mat. prasowe

Kolekcja Harmony jest klasyczna, ale kanony tradycyjnego zegarmistrzostwa definiuje na nowo. Zegarki Harmony udowadniają, że klasyka oparta na świeżych inspiracjach może być niezwykle interesująca. Tradycyjny kształt wzbogacony jest o nowoczesny lub surowy szczegół, który nadaje modelowi charakterystyczny wygląd. Forma jest przejrzysta i uporządkowana. W kolekcji Harmony są zarówno zegarki męskie, jak i damskie.

Bergstern - zegarki z kolekcji HarmonyBergstern - zegarki z kolekcji Harmony Mat. prasowe

Kolekcja Brillance to biżuteryjne zegarki skierowane do kobiet, które lubią klasykę z nutą nowoczesnego piękna. Brillance, czyli blask wzbogaci każdą stylizację. Klasyczna forma bransolety połączona z oryginalną tarczą (w niektórych modelach z masy perłowej) usatysfakcjonuje każdą kobietę.

Bergstern - zegarki z kolekcji BrillianceBergstern - zegarki z kolekcji Brilliance Mat. prasowe

Bergstern - nie tylko zegarki

Bergstern prezentuje swoją jakość nie tylko za pomocą stylowych zegarków. Firma aktywnie wspiera również sportowe inicjatywy. Bergstern był oficjalnym partnerem wyścigów kolarskich Tour de Pologne odbywających się w ramach UCI World Tour 2016, a także rywalizacji biegowej (IWD Basel Marathon 2017).

Bergstern parnerem Tour de PologneBergstern parnerem Tour de Pologne Źródło: tourdepologne.pl/szymongruchalski / www.instagram.com/bergstern

Oprócz tego, Bergstern był oficjalnym sponsorem czasowym Mistrzostw Świata w lotach narciarskich w Oberstdorfie w 2018 roku. Marka ufundowała nagrody - zegarki sportowe dla 10 najlepszych skoczków narciarskich. Firma była też partnerem czasowym FIS podczas Raw Air2018 w Norwegii - najbardziej ekstremalnego i intensywnego turnieju skoków narciarskich na świecie. 

Więcej o: