Victoria's Secret x BALMAIN: pierwsze zdjęcia kolekcji

Natalia Stachacz
16.11.2017 13:00
VSxBalmain

VSxBalmain (VSxBalmain)

Limitowana kapsułowa kolekcja, którą dla Victoria's Secret stworzył Olivier Rousteing - dyrektor kreatywny domu mody BALMAIN, będzie miała swoją światową premierę 29 listopada. Do warszawskiego sklepu marki dotrze natomiast 12 grudnia. Co w niej znajdziemy? W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia tej linii!

Na premierę tej kolekcji z niecierpliwością czekają zarówno miłośnicy słynnej bieliźnianej marki, jak również fani francuskiego domu mody. W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia projektów stworzonych przez Oliviera Rousteinga - dyrektora kreatywnego BALMAIN dla Victoria's Secret. To seksowna i bardzo nowoczesna bielizna z rockowym twistem. Nie brakuje koronkowych akcentów, ćwieków, a także zmysłowych wiązań i przezroczystości. Projekty odzwierciedlają styl słynnego domu mody, a jednocześnie są dostosowane do oczekiwań współczesnej kobiety

VSxBalmain

To pierwsza współpraca Victoria's Secret z marką luksusową. Co więcej Olivier Rousteing zaprojektował także kilka sylwetek na tegoroczny VICTORIA'S SECRET FASHION SHOW, który odbędzie się pod koniec listopada w Szanghaju. 

VSxBalmainVSxBalmain VSxBalmain VSxBalmain

Zobacz wideo