Bimba y Lola na święta. Nowa hobo pocket bag z kryształkami Swarovskiego będzie hitem tego sezonu!

Bimba y Lola zachwyca nową świąteczną kolekcją, a wpośród niej Caroline Polachek by Petra Collins prezentują nową hobo pocket bag z kryształkami Swarovskiego. Będzie hitem tego sezonu!

Świąteczna impreza Bimba y Lola

W tym roku świąteczna impreza Bimba y Lola ma duszę balu studniówkowego. Stoły przyozdobione serpentynami, zastawione ajerkoniakiem i kremowymi ciastami. Wszystko spowite jest mgłą, która sprawia, że pomieszczenie przypomina szkolną dyskotekę. Caroline Polachek, nowojorska piosenkarka i autorka tekstów, jedna z najbardziej innowacyjnych artystek współczesnej sceny muzycznej pop, jest gwiazdą tegorocznej świątecznej kampanii Bimba y Lola.

Współpraca z wyjątkową artystką

Polachek, która podbiła listy przebojów singlem „Bunny is a rider" (2021), wyraża siebie poprzez abstrakcyjny i wyrazisty pop. Uważana jest obecnie za jedną z najbardziej charakterystycznych artystek. Tylko ona mogła stać się tak nadzwyczajną królową tańca, o stylu tak zmiennym, jak jej własny, z dala od stereotypów. Za obiektywem stanęła ponownie artystka Petra Collins, która zrealizowała film Bimbaylolized z Natashą Lyonne jesienią ubiegłego roku.

Współpraca z wyjątkową artystkąWspółpraca z wyjątkową artystką fot. materiały prasowe Bimba y Lola

Ta torebka będzie hitem tego sezonu!

W kampanii przedstawiony jest nowy, kluczowy element sezonu: torba hobo pocket z kryształkami Swarovskiego. Charakteryzuje się podwójną rączką do noszenia, skórzanym paskiem na ramię oraz dwiema kieszonkami z przodu, które rozświetla płaszcz klasycznych i w kształcie serduszek kryształków Swarovskiego. Wykonana jest ze skóry, w rozmiarze XS i dostępna w sześciu kolorach: czarnym, czerwonym, burgundowym, kości słoniowej, mchu i zielonym groszkowym. Kolekcję uzupełniają sukienki z motywem serduszek, z frędzlami, asymetrycznymi ramiączkami oraz wymyślnymi rękawami, pelerynami i drapowanymi dekoltami. Wyjątkową propozycją jest również woskowany zestaw skórzany składający się z topu maxi z sercową broszką oraz spodni ozdobionych metalowymi oczkami. Wszystko uzupełnione jest biżuterią z kolorowych kamieni w kształcie serca oraz srebrne gwiazdy w dużych rozmiarach. To amulety pełne światła, aby błyszczeć w nadchodzące święta!

Współpraca z wyjątkową artystkąWspółpraca z wyjątkową artystką fot. materiały prasowe Bimba y Lola

Ta torebka będzie hitem tego sezonu!Ta torebka będzie hitem tego sezonu! fot. materiały prasowe Bimby y Lola

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA