Walizki WITTCHEN w cenach, jakich dawno nie było! Kabinowy model w turkusowym kolorze to cenowa perełka

Solidna i wytrzymała walizka powinna się znaleźć w każdym domu. Jeśli jeszcze nie masz takiego modelu, to właśnie nadarzyła się świetna okazja. Przyjrzałyśmy się ofercie polskiej marki WITTCHEN i wybrałyśmy aż 18 propozycji, które warto kupić.

Walizka kabinowa WITTCHEN

Każda linia lotnicza ma swoje wymagania co do rozmiaru bagażu. Zanim wybierzemy się w podróż, warto upewnić się, że podczas kontroli nie spotka nas niemiła niespodzianka. W tym przypadku sporym uproszczeniem jest walizka kabinowa, którą najczęściej można umieścić w schowku w samolocie. Warto pamiętać, że mierząc swój bagaż, brane pod uwagę są także rączki oraz wystające kółka. Decydując się na mniejszą walizkę, możemy mieć pewność, że nasze rzeczy nie zaginą na lotnisku, co się niestety dość często zdarza. Zwróć także uwagę, z czego wykonany jest wybrany przez ciebie model. To ważne by był wytrzymały i trwały. Przy okazji musi być także lekki, tak by nie zabierał nam cennych kilogramów. Dobrą opcją będą np. walizki z polikarbonu. Nie każdy wie, że nawet NASA korzysta z tego typu materiałów do tworzenia kasków i przyłbic.  

WalizkiWalizki Fot. Wittchen

Średniej wielkości walizki podróżne 

Czasami mała walizka nie wystarczy, by móc zabrać ze sobą w podróż najpotrzebniejsze rzeczy. W tym momencie uśmiecham się do pań, które jak dobrze wiem z własnego doświadczenia, nie zawsze są w stanie zapakować rzeczy do małej, podręcznej torby. Wyjeżdżając na kilka dni, a nawet tydzień, dobrą opcją będzie średnia walizka na kółkach. Jej rozmiar sprawia, że bez trudu będziemy mogli z nią podróżować, ale też zmieścimy wiele ubrań i dodatków. Pro tip: kupując poza wakacyjnym sezonem, można liczyć na naprawdę okazyjne ceny.

WalizkiWalizki Fot. Wittchen

Duża walizka na dalekie i krótkie podróże

Wakacje, wyjazdy do rodziny na święta, a nawet ferie zimowe – to tylko niektóre z okazji, gdy niezastąpiona może okazać się duża walizka. Często nawet podczas krótszych wypadów za miasto przydaje się model w większym rozmiarze, ponieważ wówczas można do niego zapakować rzeczy niemal całej rodziny. Zwróć uwagę na wykonanie, ale także lekkość oraz łatwość w prowadzeniu wybranego modelu. Dużym uznaniem cieszą się walizki z ABS-u, z którego wytwarzane są także m.in. zabawki oraz zderzaki samochodowe.

WalizkiWalizki Fot. Wittchen

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.